Gol Atsan Bari! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gol Atsan Bari!

resized_d70cd-2143_eng_picture_20170720_12595649_12595642.jpg

GOL ATAMAYAN 10 numara olmaz

Kalan müsabakalarda her oyuncuya ihtiyacimiz olacak

Iyi oynadigin maclarda dahi gol atamiyorsun, su sutlarina artik bir ceki düzen ver!

Bu baslik da tutmazsa artik Belhanda'ya diyecek söz bulamam!

Sezon başı bir takla attı üzerinden haftalar geçti lig bitecek gol atsa da takla atsa diye bekliyoruz :D
Umarım yakın zaman da bu başlıkla beraber o da gollerine başlar diye ümit ediyorum en azından öyle olmasını diliyorum

Aynı ücreti alan Feghouli neden bu kadar eleştirilmiyor ben bunu anlamıyorum. Bugün yine sahada yoktu Feghouli.
Ben Feghouli konusunda da eleştirmem onun da sağlam bir sezon başı kampına ihtiyacı var daha %40 verim alıyoruz onu %100 yapsak zaten ülkeye gelmiş geçmiş en iyi kanat oyuncularından birini keyifle seyredebileceğiz :D

Ben Feghouli konusunda da eleştirmem onun da sağlam bir sezon başı kampına ihtiyacı var daha %40 verim alıyoruz onu %100 yapsak zaten ülkeye gelmiş geçmiş en iyi kanat oyuncularından birini keyifle seyredebileceğiz :D
Ben Feghouliyi çözemedim maç içinde çok kayboluyor. İlk yarı sadece 7 kere topla buluşmuş bugün mesela.

Ben Feghouliyi çözemedim maç içinde çok kayboluyor. İlk yarı sadece 7 kere topla buluşmuş bugün mesela.
Tamamen yeni kurulan takımlarda bazı dezavantajlar olacaktır çünkü normal olmayan bir şekilde planlama yapıp ilk 11'den neredeyse Muslera hariç herkesi tamamen değiştirdik. Bunu dünyada her kulüp yapmıyor belli bir planlamayla senede 2-3 oyuncu kadrolarına monte ediyorlar uyum sürecinin hala aşılabildiğini düşünmüyorum seneye bu takım şu an ki halinden 2-3 kat fazla performansa çıkacaktır yeni kurulan takımlarda en önemli dönemeç ilk senesinde şampiyonluk elde ederse sonra ki senelerde domine edebilir o yüzden bu sene ki şampiyonluk çok ama çok önemli hem ekonomik hem kadro gücü adına seneye bambaşka seviyeye doğru yol alacağız. Umarım da hem belhanda hem feghouli hem de diğerlerini %100 performansla izleriz ve bu sene ki en büyük farkları o zamanla kıyaslarız tabi şampiyon olmuş bir şekilde olursa daha iyi olur :D

Gol atacak diyenler hayal kuruyor şu fernando denen herif biraz top oynasa dahada katkı verecek ama

Alemin Tek Kralı

Gol atacak diyenler hayal kuruyor şu fernando denen herif biraz top oynasa dahada katkı verecek ama

Alemin Tek Kralı

Fernando'nun performansini tek mac uzerinden mi degerlendiriyorsun?

Geçen hafta mükemmel oynamasına rağmen son dakikadaki hatası yüzünden günlerce Fernando'ya bok attı arkadaş. Trollük yapıp milleti tahrik etmeye çalışıyor fazla takılmamak lazım hoş ben dayanamayıp takılıyorum ama..

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Alemin Tek Kralı

Fernando'nun performansini tek mac uzerinden mi degerlendiriyorsun?

Bos insan. Kuyruk acisi var belhanda yuzunden. Takma bu trolu. En iyi oyuncumuza bok atmaya calisip rezalet belhandayi yukariya cikarmaya calisiyor. Muslerada da denedi, olmadi kendisini yakaladi Nando

Üst Alt