Golf mü? Focus mu? Leon mu? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Golf mü? Focus mu? Leon mu?

Cevap: Golf mü? Focus mu? Leon mu?

Honda alırken fikire gerek yok bence reyis. En sağlam ve en sorunsuz araçlardan biridir. Alırsın uzun yıllar başın ağrımadan binersin. Özellikle otomatik şanzıman konusunda en az arıza veren firmaların başında geliyor. Çok doğru tercih olur kısaca Honda almak. :)

İyi oldu bunu söylediğin Emre. Aslında niyetim Volvo'daydı fakat biraz bana tuzlu mu geldi ne:) En baba araç şu anda Honda gibi görünüyor. Mübarek bir de çok yakmasa süper olacak da.:)

İyi oldu bunu söylediğin Emre. Aslında niyetim Volvo'daydı fakat biraz bana tuzlu mu geldi ne:) En baba araç şu anda Honda gibi görünüyor. Mübarek bir de çok yakmasa süper olacak da.:)

Otomatik düşünmüyorsan temiz dizel Volvo S40 alabilirsin. Çok az yakar ve çok kaliteli araçtır. 2007-2008 modellerini 40-45.000TL aralığında bulabilirsin.

Otomatik düşünmüyorsan temiz dizel Volvo S40 alabilirsin. Çok az yakar ve çok kaliteli araçtır. 2007-2008 modellerini 40-45.000TL aralığında bulabilirsin.

Karşılaştıracak olursan Emre şu aşamada;

Marka:Volvo S40

Model:2008

Motor:1600 cc

Vites:Düz

yoksa

Marka:Honda

Model:2012

Motor: 1600 cc

Vites:Otomatik

Donanım:Elegance

Hangisini önerirsin?

Karşılaştıracak olursan Emre şu aşamada;

Marka:Volvo S40

Model:2008

Motor:1600 cc

Vites:Düz

yoksa

Marka:Honda

Model:2012

Motor: 1600 cc

Vites:Otomatik

Donanım:Elegance

Hangisini önerirsin?

Her zaman yeni araba yani sıfır araba daha iyidir mantığı yanlış.

Ama Honda olunca işler değişir.

Honda seni üzmez hiç bir zaman. Sadece yakıt konusunda sıkıntı biraz olabilir. Ama lpg taktıracaksan alma Volvo S40 al derim. Tabi düz vites olduğunu hatırlatmak isterim.

Her zaman yeni araba yani sıfır araba daha iyidir mantığı yanlış.

Ama Honda olunca işler değişir.

Honda seni üzmez hiç bir zaman. Sadece yakıt konusunda sıkıntı biraz olabilir. Ama lpg taktıracaksan alma Volvo S40 al derim. Tabi düz vites olduğunu hatırlatmak isterim.

Otomatik/Düz takıntım yok da bir sefer alacaksam en babasını alayım diyorum. Bilirsin usta işte sağla olmalı, beni rutin bakımlar haricinde Tamirci Şükrü'nün yanına götürmemeli. Honda'yı benim amcaoğlu aldı 2011 kasa. Çok memnun da ''adeta içiyor'' diyor yakıt konusunda. Tek takıntım o. Ama 55 bin küsür arabaya verecem benzinine mi takacam yahu :)

Otomatik/Düz takıntım yok da bir sefer alacaksam en babasını alayım diyorum. Bilirsin usta işte sağla olmalı, beni rutin bakımlar haricinde Tamirci Şükrü'nün yanına götürmemeli. Honda'yı benim amcaoğlu aldı 2011 kasa. Çok memnun da ''adeta içiyor'' diyor yakıt konusunda. Tek takıntım o. Ama 55 bin küsür arabaya verecem benzinine mi takacam yahu :)

Volvo S40'ı gidip bayiye bir dene derim. 1.6 dizelleri hem az yakıyor, hemde araç gerçekten çok iyi.

Otomatik + dizel + az yakan = Citröen C4.. Bu akşam alıyorum aracı. Bu sınıfta 54.000 TL'ye C4 donanımında araç bulman çok zor. Bir düşün bence, tavsiye ederim..

Honda için elden çıkarmada problem olmaz. Sıfır aracı elden çıkardığında verdiğin paraya yakın bir satış yaparsın, ikinci el olursa prim de yaparsın. En güvenli araçlar katagorisinde.Zaten en önemli özelliği bu olsa gerek. Tamirciye anca kaza yapınca gidersin(umarım böyle bişey olmaz). Yakıt konusunu pek dert etme aracı elden çıkardığında yakıt götürüsünü geri alıyorsun :D

45.000 TL verebiliyosanız gidin paşalar gibi 2012 honda civic alın... Mükemmel... Otobanda 100 km sabit hızda 5.8 lt/100 km yakıyor... Otomatik vites olan :D

Otomatik + dizel + az yakan = Citröen C4.. Bu akşam alıyorum aracı. Bu sınıfta 54.000 TL'ye C4 donanımında araç bulman çok zor. Bir düşün bence, tavsiye ederim..

Hyundai i30'da alabilirsin,o da 54-56 bin civarı sanırım.Motoru ve donanımı çok daha iyi C4'den ve malzemesi de cidden kaliteli.

Mercedes,Audi,Wolkswagen,Seat,Skoda,Volvo bunlardan sasma hyundai ,fiat ,ford,opel hepsi hikaye teneke gibi hele fransiz arabalarina hic yaklasma.

Senin alacagin araba Golf 6 olur.. GTD al derim paran yetiyosa.. manyak ucurur seni.. bende Golf 5 var.. Berline, Milana, Turkiyeye giderken her defasinda 200 u gordum.. hatta Berline giderken 210a dokanir gibi oldu.. bayir asagisiydi ama..

1,9 tdi mesela..

sen 2009-2011 arasi GOLF 6 GTD aldinmi manyak bisey olur..

mesela soyle..

Volkswagen_Golf_VI_GTD_04.jpg

images

MTM-Volkswagen-Golf-6-GTI-GTD.jpg

Adam gibi adamsan bunu alacaksin lan............!!

[video=youtube;HJlZ1p8ESes]https://www.youtube.com/watch?v=HJlZ1p8ESes[/video]

ayde iyi yolculuklar:D

:sgr: :sgr:

Üst Alt