Golf mü? Focus mu? Leon mu? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Golf mü? Focus mu? Leon mu?

Cevap: Golf mü? Focus mu? Leon mu?

audi a3 lerle çok fiyat farkı var mı acaba onuda düşünebilirsin.

1_2audi.jpg

Renkdas dizel mi alcan benzinli mi? Benzinli alcaksan temiz 2. El bulup al, bosa verme o kadar para. Dizelin 2. Eli biraz daha riskli. Onun haricinde focus daha yeni kasa degistirdi, ondan dolayi focus alirsan yeni kasasi nerden baksan 4--5 yil sonra gelir ve arabayi bu zaman araliginda satmak istersen fazla deger kaybetmez. Bu araclari karsilastirmaya kalksak oyle daglar kadar fark yok. 3 asagi 5 yukari benzer araclar. Hepsinde ufak tefek degisik noktalarda kronik sorunlar oluyor. Yani golf alayim alman kalitesi sorunsuz senelerce kullanayim fikri biraz yanlis. Ben de gecen sene arastirip dizel meane aldim. Gayet memnunum ama suan alcak olsam gidip de almam. 1.5sene gibi bir surede 10-12milyar zam geldi yazik gunah. Kisacasi bugun alcak olsam 2. El dusunurdum. Umarim yapacaginiz secimle mutlu olur ve kazasiz belasiz kullanirsiniz

Gtc çok zor gidiyor 2.elde. Bu bilinen bir gerçek. Çok ucuz rakamlara bırakmak zorunda kalıyorsun, tabi uzun süre ilanda falan beklemek sorun olmazsa bir şey diyemem.

2010 model focus hb tdci titanium x paket var bende. 92.000 km. ye geldim. Dağ bayır otoban vurdum yollara bana mısın demedi. Sadece periyodik bakımlarına girdi her 15.000 km. de. Sürüşü de zevkli, kesinlikle tavsiye ederim.

Bir gün satacağım ve o gün gerçekten üzüleceğim.

HTC Sensation Z710e cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

valla birader trafik canavarlığı yapacaksan, ben keyfimle araba sürerken makas atarak keyfimi kaçıracaksan git go kart filan sür derim.Uzak dur trafikten.170 kph sana az gelmiş galiba ama aşırı sürat yapıp insanların canını tehlikiye atacaksan hiç alma.Lütfen.

para olsa ilk alacağım araba leon ama yok bu yaz sonu pejo 206 alıp modifiye yapacam sade angel far felan hafif yaptımmı idare eder

Renkdas dizel mi alcan benzinli mi? Benzinli alcaksan temiz 2. El bulup al, bosa verme o kadar para. Dizelin 2. Eli biraz daha riskli. Onun haricinde focus daha yeni kasa degistirdi, ondan dolayi focus alirsan yeni kasasi nerden baksan 4--5 yil sonra gelir ve arabayi bu zaman araliginda satmak istersen fazla deger kaybetmez. Bu araclari karsilastirmaya kalksak oyle daglar kadar fark yok. 3 asagi 5 yukari benzer araclar. Hepsinde ufak tefek degisik noktalarda kronik sorunlar oluyor. Yani golf alayim alman kalitesi sorunsuz senelerce kullanayim fikri biraz yanlis. Ben de gecen sene arastirip dizel meane aldim. Gayet memnunum ama suan alcak olsam gidip de almam. 1.5sene gibi bir surede 10-12milyar zam geldi yazik gunah. Kisacasi bugun alcak olsam 2. El dusunurdum. Umarim yapacaginiz secimle mutlu olur ve kazasiz belasiz kullanirsiniz

Tavsiyelerin için teşekkürler renktaş. En az 5 yıl kullanacağım bir araba almak istiyorum e satarken'de zarar etmek istemiyorum ! O yüzden dizel motor daha avantajlı satarken. Dizel olarakta golf,focus hb, seat leon düşünüyorum, genç işide olacak tabiki :D

Seninle işimiz var abi.:) Sen bu işlerle de uğraşıyordun yanılmıyorsam.Bi Honda Civic 2012 otomatik Elegance modeli almak niyetindeyim.Engiiiiiiiinnnnnn tecrüüüübelerine ihtiyacım var. Tabii Emreyiz Saykal seninde fikirlerin önemli.:)

Honda alırken fikire gerek yok bence reyis. En sağlam ve en sorunsuz araçlardan biridir. Alırsın uzun yıllar başın ağrımadan binersin. Özellikle otomatik şanzıman konusunda en az arıza veren firmaların başında geliyor. Çok doğru tercih olur kısaca Honda almak. :)

Üst Alt