Gomis Adalet Bekliyor! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gomis Adalet Bekliyor!

gomis23556.jpg

Sarı-kırmızılı yıldız, Fransa’nın teknik direktöründen kendisini yeniden milli takıma almasını bekliyor. Deschamps’a haber gönderen Gomis “Adalet bekliyorum” dedi.

Sarı-kırmızılı forma altında çıktığı 4 lig maçında 5 gol atıp 2 asist yapan 32 yaşındaki forvet, Fransa'nın Teknik Direktörü Deschamps'a mesaj gönderip adalet beklediğini söyledi.

Gomis yakın çevresine ise “Galatasaray'da çok iyi hava yakaladım. Şimdi düşünüyorum da neden milli takım olmasın? Fransa'ya hâlâ katkı sağlayabilirim” dedi.
Milli takımda forvet hattı için Griezmann, Lacazette, Mbappe ve Giroud gibi yıldızlarla yarışan Galatasaraylı oyuncu, Horozlar'la daha önce 5 resmi maça çıktı ama gol atamadı.

6 hazırlık karşılaşmasında ise 3 gol kaydeden Gomis, Fransa adına resmi maçlarda gol atmadan kariyerini bitirirse gözünün arkada kalacağını belirtiyor.

Fransa basınında da Gomis'in Galatasaray'daki performansı ile milli takımı hak ettiği yönünde yorumlar yapılıyor.

Skor

Rakiplerin çok iyi Gomis. İşin bayağı zor. Üst üste 6 maç 2 şer 3 er gol atarsan belki şans bulursun.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Mbappe ve Griezmann ikilisi bile yeterli baska oyuncu cagirmamak icin.
Martial zaten sol kanat oyuncusu aslen.

Samsung Galaxy S8+ via GSC Mobil

Üst Alt