Gomis: "Adebayor’u tebrik etmek istiyorum" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gomis: "Adebayor’u tebrik etmek istiyorum"

Başakşehir'in kaç tane maçını izledim herif eli belinde yürüyor yemin ediyorum. Beşiktaş, Fenerbahçe maçları da dahil. Bugün baktım kanattan bindiriyor birisi, spiker Adebayor dedi herhalde karıştırdı dedim. Meğer oymuş, herif Arsenal günlerine döndü bizi görünce. Hiç öyle her maç muhteşem oynuyor demesin kimse. Bize mi garezi var dallamanın nedir anlamadım ki.

Ustat yapma fb ye kadikoyde yazmadi mi kafayla volkani aptal edip

gecen sezon 3-1 lik macta da bjk ye ilk golu atan oydu

Ustat yapma fb ye kadikoyde yazmadi mi kafayla volkani aptal edip

gecen sezon 3-1 lik macta da bjk ye ilk golu atan oydu

Abi sade gol atmasından bahsetmiyorum. Normalde Adebayor her maç pozisyon gereği 4-5 tane ufak deparlar atarken bizde bayağı at gibi koşturdu. Ben Türkiye'ye geldi geleli böyle koştuğunu ilk defa gördüm. Tamam bizim defansın açıklarını değerlendirebileceğini fark etti onun etkisi vardır muhakkak ama bu kadar da azimli bir adam değil bu, dediğim gibi 90 dakikanın 80'inde eli belinde gezen bir adamdan bahsediyoruz.

Maç 2-1 iken, orta sahada Uğur'un kötü pasında kaptığın topta, hızlıca pasını atsaydın, belkide 2-2 olacak ve bambaşka şeyler konuşacaktık. O topun dönüşü 3. Gol oldu. Neyse sağlık olsun denek dışında yapacak birşey yok. Büyük maçlarda hocanın oyuncu, taktık ; oyuncularında pas tercihleri rezalet oluyor.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Macin kaderi o pozisyon ve ucuncu goldu zaten

macta kameranin gostermedigi yerleri de goruyorsun , 2-1 de kirilganlasti basaksehir , ben ciddi ciddi 3-2 ye doner diye hissettim cunku cok alan veriyorlardi

rus ruletine dondu , 2-2 de olabilirdi ama 3-1 oldu ve bitti

Hahahahaha herkes Adebayorcu olmuş, tamam iyi futbolcu ama bugün çıktığımız taktik de Gomis değilde Adebayor olsaydı durum farklı olmazdı, kanatsız çıktık maça kanatsız

LG-K430 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Dün akşam Başakşehir'de Adebayor yerine Gomis olsaydı o hattrick yapacaktı. Adebayor'da bizde oynasaydı eleştirilecekti. Bizim taraftar ezbere yorum yapmayı çok sever. Adamların kanatlarında Visca ve Elia gibi hızlı ve teknik oyuncuları var biz ise kanatsız maça çıkıyoruz. Gomis'i Marsilya'da Payet ve Thauvin besliyordu biz de bırak kanatı Gomis'e orta açacak adam yok. Adam ona rağmen Latovlevici'nin kötü ortasına kafa vurmayı başarıp gol attı hala eleştiriliyor. Forvete Agüero'yu koy fiziği yetersiz diye onu bile eleştirirler.

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
Maç 2-1 iken, orta sahada Uğur'un kötü pasında kaptığın topta, hızlıca pasını atsaydın, belkide 2-2 olacak ve bambaşka şeyler konuşacaktık. O topun dönüşü 3. Gol oldu. Neyse sağlık olsun denek dışında yapacak birşey yok. Büyük maçlarda hocanın oyuncu, taktık ; oyuncularında pas tercihleri rezalet oluyor.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Pas tercihi yaratacak kadar hücum oyuncun yok da ondan saçmalıyorlar.

Üst Alt