Gomis: "Bir çocuğun gülüşünün ne kadar önemli olduğunu biliyorum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gomis: "Bir çocuğun gülüşünün ne kadar önemli olduğunu biliyorum"

0Gr3yZ.jpg

Galatasaray'ın bu yılki en önemli gol silahı olan Bafetimbi Gomis, lösemili çocukları ziyaret ederek onlara moral verdi.

Çocuklarla bir araya gelen ve onlarla pasta kesen Gomis, bir süre çocuklarla sohbet ettikten sonra basın mensuplarına konuştu

Gomis, "Bir çocuğun yüzündeki gülüşün ne kadar önemli olduğunu biliyorum" dedi ve ekledi:

"Buraya Galatasaray’ın elçisi olarak geldim. Kişisel olarak da çocuklara nasıl yardım edebilirim onu düşündüm. Türkiye’ye ilk geldiğimde Türk insanları bana çok yardımcı oldular. Buna karşılık ben de bir şeyler yapmak istedim. Bir aile babası olarak çocukların ne kadar önemli olduğunu biliyorum. Çocuklarımla geçirdiğim vaktin bir kısmını da buradaki çocuklarla geçirmek istedim onlara yardım etmek istedim."

Gomis, "Bir kişinin kemik iliği bağışında bulunması, belki de bir çocuğun hayatını kurtarması demek" diyerek insanları ilik bağışı yapmaya da davet etti.

Gomis'in bu ziyareti sosyal medyada da ilgi topladı ve Twitter Türkiye Gündemi'ne girdi.

GSCimbom Portal

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt