Gomis Koşar Adım Galatasaray'a! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gomis Koşar Adım Galatasaray'a!

5149867.jpg

Galatasaray’ın numaralı cephesinde sıcak gelişmeler var. Futbol direktörü Cenk Ergün’ün, İngiltere’de deneyimli oyuncunun bonservisini elinde bulunduran Swansea ile görüştüğü ve olumlu yanıt aldığı öğrenildi. Bitmedi. Haber gönderilen Gomis de, Sarı-Kırmızılılar’a yeşil ışık yaktı.

Galatasaray’ın takviyede öncelik verdiği mevkilerden olan forvet transferinde flaş gelişmeler yaşanıyor. Cim Bom’un 1 numaralı golcü adayı durumundaki Gomis için Sarı-Kırmızılılar’ın hem oyuncunun kendisi hem de bonservisini elinde bulunduran Swansea ile sıcak temas kurduğu ortaya çıktı. Bu sezon kiralık olarak forma giydiği Marsilya’da 33 maçta 20 gol atan 31 yaşındaki futbolcu için görüşmeleri yürüten futbol direktörü Cenk Ergün’e İngilizler’in olumlu yanıt verdiği öğrenildi. Bunda, Fransız yıldızın İngiltere Ligi’ne bir türlü uyum sağlayamadığı için ayrılık fikrine sıcak bakması büyük rol oynuyor.

Sezon sonuna kalmayacak

Swansea’den uygun koşullarla işi bitirme garantisi alan Galatasaray’ın sonraki rotası ise deneyimli oyuncu oldu. Sarı-Kırmızılı kulübün ilgisinden çok memnun olduğu öğrenilen Gomis’in, tarafların anlaşması halinde imzaya hazır olduğu da gelen haberler arasında. Tüm bu gelişmeler üzerine yönetim son kararını verdikten sonra transfere noktayı koyacak, iş büyük bir aksilik çıkmazsa sezon tamamlanmadan bitecek.

Fanatik

Artik bonservissiz diye bir sey de kalmadi ki , bedavayken klupsuzken almaya kalkinca da bu kez oyuncu gelip "madem klube para odemeyeceksiniz imza parasi isterim yoksa x klup imza parasi onerdi oraya giderim" diyor

kluplerin bazilari buna canak tutunca da 3-5 senedir basimiza imza parasi belasi cikti bir de

Artik bonservissiz diye bir sey de kalmadi ki , bedavayken klupsuzken almaya kalkinca da bu kez oyuncu gelip "madem klube para odemeyeceksiniz imza parasi isterim yoksa x klup imza parasi onerdi oraya giderim" diyor

kluplerin bazilari buna canak tutunca da 3-5 senedir basimiza imza parasi belasi cikti bir de

Ne alaka yav :red:

Yukarida bedavayken almadiniz denmis ya , ona istinaden soyledim , klubu varken sozlesmesini bozmak icin klubune bonservis zorunlulugu artik klupsuz kalan oyuncular icin de imza parasi haline donustu

yabanci oyuncu alirken hele de boyle ismi biraz parlamis olanlar turkiyeye filan geliyorsa yuzu astarindan pahaliya gelecektir

Yukarida bedavayken almadiniz denmis ya , ona istinaden soyledim , klubu varken sozlesmesini bozmak icin klubune bonservis zorunlulugu artik klupsuz kalan oyuncular icin de imza parasi haline donustu

yabanci oyuncu alirken hele de boyle ismi biraz parlamis olanlar turkiyeye filan geliyorsa yuzu astarindan pahaliya gelecektir

Hem bonservis hem imza parası verilen kaç tane topçu geldi yav bu ülkeye :red:

"Ya ya" demiyorum ikisi de olmayacaksa gelsin diyorum

kotu ciktigi zaman heba oluyor bonservis paralari .. brumaya verilen senelik ucret hic bir sey ama 12 milyon euro girecek satamazsak

Üst Alt