Gomis: "Milli takım arasının ardından böyle oynamak kolay değildi" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gomis: "Milli takım arasının ardından böyle oynamak kolay değildi"

957.jpg

Galatasaray formasıyla ligde çıktığı 4. maçta 5. golünü atan Bafetimbi Gomis karşılaşma sonrası beIN SPORTS’a yaptığı değerlendirmede “Öncelikle kazanmak istedik ama kazanamadık. İkinci yarıda Antalyaspor’un isteği ve Samuel Eto’o’nun vurduğu top sonucu galibiyet serimizi devam ettiremedik. Bu sefer olmadı. Milli takım arasının ardından böyle oynamak kolay değildi. Bunun dönüşünde maç yapmak da kolay olmadı. Geçen sezon ligi 5. sırada bitirmiş bir Antalyaspor’a karşı bu şekilde oynamak zordu. Ama ilerisi için olumlu düşünüyoruz” dedi.

Maç sonunda kendisinin formasını isteyen genç bir taraftarın yanına gitmesi hakkında da konuşan Gomis, “Ben de onun geçtiği yollardan geçtim. Onun ne hissettiğini anlıyorum. Umarım bunu bütün hayatı boyunca hatırlar” ifadelerini kullandı.

Galatasaray ile 2015-2016 sezonunun ardından ilk resmi maçına Serdar Aziz’in yerine ikinci yarıda oyuna girerek çıkan Jason Denayer ise ”İlk yarı yarı oyunu domine ettik ve iyi oynadık. Ama ikinci yarı onlar iyi oynadı” diye konuştu.

galatasaray.org

Üst Alt