Gomis, Suudi Arabistan'a Transfer Oldu İddiası! - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gomis, Suudi Arabistan'a Transfer Oldu İddiası!

Sana mal dedim diye raporlamışsın. Peki özür diliyorum AZZZZZ BİLE SÖYLEMİŞİM. Malın önde gidenisin,anlamadığın konularda yorum yapma retarded. Hadi bunu da raporla şimdi. @Uğur Güzel
Demek bunun icin raporladi.
Burada millete elinde hic bir veri olmadigi halde, kendi uydurdugu yalanlari baz alarak irkci, cahil, kripto fenerliler deyip, kendisine mal denmesini raporluyor ise, kusura bakmasin ama benim icin yüzsüzün tekidir.

yaklasik 6dk önce resmi hesaptan paylasilan antrenman fotolarinda gomis gözüküyor.. anlasma olsa bence antrenmana cikmazdi

Bence gitmeyecek ama hem gidip hem de Modesteyi alırsak inanılmaz karlı çıkacağız.Bedava olduğundan 11 milyon gibi bütçemiz hala sabit olacak.O paraya Emre-Denayer-8 numara alırız. Hatta para bile artabilir.Modeste olmazsa Welbeck de süper olur.
Fakat bu Gomis konusunda biraz da sürü psikolojisi oluştu.Bu kadar ağır hakaretleri hak etmiyor.

Geçmiş olsun. Bi cacik olmaz bu sene bizden. 15 ağustos olmuş as forvetimizi satıyoruz. Yerinide dolduramayiz. Gidip akbabayı alırız falan.

SM-J710FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
kamki zamanında transferin kapanmasına kısacık bi zaman kala gidicemde gidicem diye tutturan takımın 10 numarasını ve kaptanını sattık. sene sonu şampiyon olduk.
doğru ilk yılından gomis kadar etki edecek bir forvet bulamayız belki ama bu haberler doğruysa konusulan rakamlara birdaha satamayacağımız gibi kalan senelerde de bi ton para ödenecek kendısıne. kulubun mali durumuda ortada. hem para yokken transferler yağdırın deniyor kulube hemde para edecek kayanağıda satmayın deniyor. transfer yapmak ıcın cengo ve apo altın yumurtlasa gene bi halta yaramaz transfer yapmamız için oyuncu satmamız lazım.
haber doğruysa bulunmaz ve birdaha bulunmayacak fırsat gomisin hayinliğini falan geçtim ben

Üst Alt