Gomis: "Taraftarın desteğine karşılık vermemiz gerekiyor" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gomis: "Taraftarın desteğine karşılık vermemiz gerekiyor"

030152_gomis.png

Galatasaray formasıyla ligdeki 11. haftada 11. golünü atan bunun yanına 3 de asist ekleyen Bafetimbi Gomis, karşılaşma sonrası Galatasaray Televizyonu’ndan Deniz Gülen’in sorularını yanıtladı.

Maçla ilgili değerlendirmesini “Çok mutluyuz. Art arda gelen 1 beraberlik ve 1 mağlubiyetten sonra böyle güzel bir maçı taraftara taraftarımıza armağan ettiğimiz için çok mutluyuz” şeklinde yapan Gomis, taraftarın desteğiyle ilgili olarak ise “Geçen sezonki durumları çok fazla bilmiyorum. Ama burayı geldiğimden beri stadı dolu görüyorum. Avrupa’dan elenmemize rağmen desteklerini bırakmadılar ve sayıca çok gelip bizi destekliyorlar. Büyük bir kulüp olarak taraftarın desteğine karşılık vermemiz ve galibiyet elde etmemiz gerekiyor. Onlara da çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Milli maç arası ve bir sonraki hafta oynanacak olan Medipol Başakşehir mücadelesi ile ilgili de değerlendirmelerde bulunan Bafetimbi Gomis, “Milli arayı dinlemek için iyi değerlendirmeliyiz Bazı arkadaşlarımız milli takımlarına gidecekler. Umarım dinlenmiş ve sağlıklı dönerler. Başakşehir mücadelesi zor bir maç olacak ama iyi çalışarak onları yeneceğimizi düşünüyorum."

GSCimbom Portal

Üst Alt