Gomis Taraftarların Sorularını Yanıtladı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gomis Taraftarların Sorularını Yanıtladı

aaf12482f15e47bbb19c46ac3a3e540b.jpeg

Galatasaray'ın yeni transferi Bafetimbi Gomis, mikroblog sitesi Twitter'da kendisine "AskGomis" etiketiyle gönderilen sorulara yanıt verdi. GalatasaraySK ve TwitterSports hesapları üzerinden 2586 sorudan birkaçını içtenlikle yanıtlayan Fransız futbolcumuzun taraftarların sorularına verdiği yanıtlar şöyle:

En büyük hedeflerin neler?
Karşılama için teşekkür ediyorum, en büyük hedefim takımın çıkarlarını savunmak ve elimden geldiğince çok gol atmak.

Kaç numarayı giymek istiyorsun? Gol sevinçlerini tekrar görecek miyiz?
Her zaman 18 numarayı giydim. 18'in bana uğur getirdiğine inanıyorum. Arkadaşlarım ve takımla görüşünce karar verilecek tabii. Dolu değilse arzu ederim. Elimden geleni yapıp, dolu bir statta aslan sevinci yapmak için heyecanla bekliyorum.

Galatasaray taraftarının seni karşılaması için neler söylersin?
Beni çok duygulandırdı, beni çok iyi hissettirdi. İstanbul'daki ilk anlarımdı. Beni inanılmaz heyecanlandırdı.

Galatasaray'da forvet bölgesine önemli yıldızlar geldi. Onların yerini doldurabilecek misin?
Galatasaray'a her mevkide büyük futbolcular geldi geçti. Ben de onların yerini doldurmaya çalışacağım, elimden geleni yapacağım.

Galatasaray hakkında neler biliyorsun?
Galatasaray hakkında çok şey biliyorum. Statta gürültü rekoru kırdığını, 4 yıldızlı tek Türk takımı olduğunu biliyorum…

Gözlüğünü buldun mu Gomis?
Evet taraftarlara tekrar teşekkür ettim. Buldum. Kırılmamıştı…

Bu sene kaç gol atacaksın?
Umut ediyorum ki kişisel rekorumu burada kırarım…

Galatasaray'da daha önce tanıdığın bir oyuncu var mıydı?
Chedjou, Drogba, Cana, Keita, Hagi, Taffarel, Song, Sneijder...

Şampiyon olursak saçlarını keser misin?
Şampiyon olursak ve 20 golden fazla atarsam en azından yarısını keseceğim...

Gomis taraftarların sorularını yanıtladı - GALATASARAY.ORG

Üst Alt