Gomis: "Tek odak noktam Galatasaray"


183425_gomis-davasinda-mahkeme-beraat-karari-verdi-63832949.jpg

Sezona fırtına gibi giren ancak son iki lig maçını boş geçen Bafétimbi Gomis, milli takıma çağrılmamasını dert etmediğini ve sadece sarı-kırmızılı takımın en iyiyi yapabilmesi için çalıştıklarını söyledi. Son iki maçı golsüz geçen yıldız oyuncu, milli takıma değil lige ve Galatasaray'a odaklandığını belirterek, "Zaten Galatasaray için çok gol atarsam beni kendileri Fransa Milli Takımı'na çağırır" diye konuştu.


Çok iyi işler çıkardıklarını, kafasında olumsuz bir düşüncenin bulunmadığını dile getiren Fransız golcü, "Fenerbahçe bizden önce maç kaybetmişti. Ve biz de şampiyonluk yolunda onlarla arayı açmalıydık. Ki böyle yaptık. İki haftadır gol için şansım yoktu. Ancak Maicon ve Feghouli gol attı. Çok iyi iş çıkardılar. Takım karakterini sahaya yansıttı. Bunda en çok taraftar yardımcı oldu" diye konuştu.

Gomis, milli takımdan davet almamasını problem etmediğini de dile getirerek, "Tek odaklandığım Galatasaray. Takımımın en iyi yerlerde olması için savaşıyoruz. Şampiyonlar Ligi'nde olmak için çabalıyoruz. Ligde şampiyon olmak istiyoruz. Bu benim için çok daha önemli. Zaten Galatasaray için çok gol atarsam beni kendileri Fransa Milli Takımı'na çağırır" ifadesini kullandı.

Milliyet

GSCimbom Portal
 
Üst Alt