Gomis Transferinde Rakamlar Belli Oldu! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gomis Transferinde Rakamlar Belli Oldu!

Millet haberler yeni cikmaya basladiginda istiyodu şimdi adamı aldık gibi burun kıvrılmaya baslandi bişeyede sevinin

Sent from my iPhone using Tapatalk

2 yıl önce Drogba'dan başımız döndüğü için burun kıvırdım (kıvırdık genel olarak) böyle adamlara ama şu an tek laf edemem. Hayvani ücretler ödenmediği müddetçe çok iyi transfer olur. Ama bir forvet daha lazım. Bacca gibi mesela.

Anlamadim kimi bekliyorsunuz ki?

Cavani veya Falcao'yu mu alsinlar?

Adam bu sezon fransa liginde 20 gol atmis, hala kotu transfer, yok efendim yasli yok kalp rahatsizligi var

30 yas uzeri olan eto'o, vagner love ve adebayor'un is yaptigi ligde gomis en az 15 gol atar
Zihniyet degismedigi sürece Dursun ve transferleri ile basarili olamayiz. Besiktas Quaresma icin 1.2 bonservis verdi, biz 3-4'den asagi vermeyiz. Geri dönüsümü olmayan oyuncular ne olursa olsun alinmamali artik. 32 yasina gelmis bir Gomis 3-4 yil kontrat kaptiginda elbette yatar, bu futbolun dogasi.

Zihniyet degismedigi sürece Dursun ve transferleri ile basarili olamayiz. Besiktas Quaresma icin 1.2 bonservis verdi, biz 3-4'den asagi vermeyiz. Geri dönüsümü olmayan oyuncular ne olursa olsun alinmamali artik. 32 yasina gelmis bir Gomis 3-4 yil kontrat kaptiginda elbette yatar, bu futbolun dogasi.
Dün birisi yazmıştıda tekrarlamakta fayda var. Popescu hagi taffo da aynı yaşlarda geldiler . daha da bir sürü oyuncu sayılır etoo gibi mesela. Yatış ? Futbolun doğasında olmayan futbolcular değil söylemede şimdi lütfen.

TT Ali Sami Yen ARENA !!!

Üst Alt