Gomis Yakında Fener'e Gelirse Kimse Şaşırmasın - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gomis Yakında Fener'e Gelirse Kimse Şaşırmasın

2 sene sonradan bahsetmiyorum. Gomis onumuzdeki hafta hatta yarin bile mutsuz olabilir. Mutsuz oldugu yerde bir dakika durmayacak surekli ilgiyi isteyen bir tip. Turkiye'deki sosyal medya katarla kuveytle bir degil. Gomis parayi seviyor olabilir ama populeritesinin %80 hasar gordugunu biliyor. O 8 milyon euroluk ucreti o hasari karsilamak icin odendi ona. Fazla teknik detaya girmeden soyluyorum Gomis afyonu aldi. yine tatmak icin geri donmek isteyecektir. Istediginde de onu kiralayacak takim biz olmaliyiz. Ndiayeyi satip kiralamadik mi?
Adamlar kume dustu, Ndiaye nin durumu farkli. Ama Gomis Fenere gelse ben sahsen uzulmem, dedigim gibi iyi oyuncu ama bir Drogba degil.

Selami bey profil fotosu kullanalım..!

746399-429x395.jpg
Benzemiyorum üstat artık benim adım olmayan bir profile de zaten foto atmam hürmetler

gomisin mutluluğu önemli olsaydı bizimle kalırdı. gomis için para önemli. fenerbahçe araplardan daha fazla para verirse geri gelebilir.

Hayir. kesinlikle yanlis.
Gomis stratejik ve duygusal hata yapti. Zam alabilecegine inandi veya inandirildi ve hatasi gotunde patladi. Gomis icin para onemli degil, ama gomis uzerinden bir cok kisi para kazandigi icin aklina girildi.

Aslinda istedigi mantiksiz degildi ama stratejik bir hataydi. medya bunu haliylen farkli gosterdi.

Baska bir bakis acisi gostericem. Simdi gomis bize hic gelmedi. iki sene onceye gidelim. Gomis diyorki ben size geleyim, ligde 30 gol aticam ama atarsam 4.5 milyon euro kazanirim diye bir madde koydurmak isteseydi bunu bizim baskan ve yonetim masa uzerinde ciftetelli atarak kabul ederdi.

iste Gomis o hakkini istiyor. Hic bir bok yapmadan 2 milyon kazanan tarigi gorunce Gomis kendine gore haksizdir diyen objektif bir insan degildir.

Istedi istemedi orasini tartismiyorum. kendine gore hakli ama istedigi icin onun icin daha degerli olan birseyi kaybetti ve geri donmek isteyecektir. Bu takim biz oluruz, Fener olur, hatat basaksehir bile olur. Gun gelir gorursunuz.

Benzemiyorum üstat artık benim adım olmayan bir profile de zaten foto atmam hürmetler

reis senin durumuna çok üzülüyorum ya :(

Enver Paşa bir güneş ihtişamıyla doğmuş, bir gurup ihtişamıyla batmıştır. Arasını tarihe bırakalım.’

tıpkı bu söz gibi foruma hızlı giriş yaptın ama sonrasında profilin, adın, kimliğin elinden alındı..

enver paşanın kafkaslarda gezdiği gibi meydan1697.nette gezindin ama yinede vatanım deyip gscimboma geri döndün..

gerçi enver paşa senin gibi hellalik istemeyi akıl edememişti.. :red:

fenerin al-hilal'den ne artısı var allah aşkına?. Gomis para iiçin şl'yi şampiyon takımı bırakıp gitti. fb'de napacak artık?

hem gitse çöpleşmiş bir forvet olarak gidecek. Gomis bundan sonra top oynamaz. Yabancı sınırlaması revize edilecekken fb ye sadece zararı dokunur.

Hayir. kesinlikle yanlis.
Gomis stratejik ve duygusal hata yapti. Zam alabilecegine inandi veya inandirildi ve hatasi gotunde patladi. Gomis icin para onemli degil, ama gomis uzerinden bir cok kisi para kazandigi icin aklina girildi.

Aslinda istedigi mantiksiz degildi ama stratejik bir hataydi. medya bunu haliylen farkli gosterdi.

Baska bir bakis acisi gostericem. Simdi gomis bize hic gelmedi. iki sene onceye gidelim. Gomis diyorki ben size geleyim, ligde 30 gol aticam ama atarsam 4.5 milyon euro kazanirim diye bir madde koydurmak isteseydi bunu bizim baskan ve yonetim masa uzerinde ciftetelli atarak kabul ederdi.

iste Gomis o hakkini istiyor. Hic bir bok yapmadan 2 milyon kazanan tarigi gorunce Gomis kendine gore haksizdir diyen objektif bir insan degildir.

Istedi istemedi orasini tartismiyorum. kendine gore hakli ama istedigi icin onun icin daha degerli olan birseyi kaybetti ve geri donmek isteyecektir. Bu takim biz oluruz, Fener olur, hatat basaksehir bile olur. Gun gelir gorursunuz.
koyu renk olan kısmı nereden biliyorsun ?

benim gördüğüm zam istedi, alamadı. daha fazla kazanacağı bir yere gitmek istedi ve gitti.

eğer gomis sözleşmesine öyle bir madde koydursaydı zam onun hakkı olurdu ama öyle bir madde yoktu. nasıl biz başarısız futbolcunun maaşını düşüremiyorsak başarılı oldu diye de arttıramayız.

gomis o kadar parayı ligde 29 gol atsın ve biz şampiyon olalım diye aldı zaten.

yarın muslera 15 milyon euro isterse ne diyeceksin ? hiç oynamayan tarık 1.5 milyon euro alıyor ben ondan 10 kat faydalıyım derse ne diyeceksin ?

reis senin durumuna çok üzülüyorum ya :(

Enver Paşa bir güneş ihtişamıyla doğmuş, bir gurup ihtişamıyla batmıştır. Arasını tarihe bırakalım.’

tıpkı bu söz gibi foruma hızlı giriş yaptın ama sonrasında profilin, adın, kimliğin elinden alındı..

enver paşanın kafkaslarda gezdiği gibi meydan1697.nette gezindin ama yinede vatanım deyip gscimboma geri döndün..

gerçi enver paşa senin gibi hellalik istemeyi akıl edememişti.. :red:
Aynen kardeşim de bel altı şeyler yazma yine de yeni gördüm kadın göğüsü filan paylaşmışsın ayıp oluyor

Başlık trol değilse cevabımı yazayım. Şuan fenerin ihtiyacı olan son şey forvet ve kadroları çok kalitesiz. Takımlarını devre arası çok kaliteli ve futbolun son demlerinde olmayan oyuncularla takviye etmeleri lazım.

He anasını satayım Yabancı sınırına kısıtlama getirecekleri dönem 3 adet yabancı forveti olan ve Slimani gibi Gomisten 5-6 gömlek üstün topçuları olan adamlar gidip gomise yıllık maaş verecek bir de. Gereksiz gereksiz milleti galeyana getirmek için açılmış bir post. Umarım trolldür, öyle umuyorum

dostum reelde ne kadar kart zampara olduğunu hepimiz biliyoruz..

bırak artık şu ayakları yahu ;)

Ekli dosyayı görüntüle 28466
Alakası yok instagramım da yok zaten ben türklerle evlenmeyin ecnebilerle evlenin dedim diye bu tavırların ama ben hayatımda gerçekten zina yapmadım ister inan ister inanma o yüzden böyle yazman beni irite ediyor itikadi mevzulara saygı gösterelim rica edeceğim yoksa filin şeyine girmişliğimiz bile var ses etmedim

Başlık trol değilse cevabımı yazayım. Şuan fenerin ihtiyacı olan son şey forvet ve kadroları çok kalitesiz. Takımlarını devre arası çok kaliteli ve futbolun son demlerinde olmayan oyuncularla takviye etmeleri lazım.

Slimani 8 ay sonra klubune geri donecek. Farzedelim Slimani 10-15 gol gibi verimsiz bir sezon gecirdi. Oteki tarafta ayni paraya kiralayabilecegin 30 gol atmis Turkiyede kendini ispatlamis futbolcu var ve farezedlim gomis de o donem mutsuz ve Tr'ye gelmek istiyor.
Bu durumda Slimani'yi tekrar kiralar misin? Yoksa Gomis'i mi alirsin?

Bize ne! Gomis bizim maaşlı çalışanımızdı. Parasını aldı. Zam istedi vermedik gönderdik. İstediği yerde oynasın.

Ancak "O Sen Olsan Bari" çalarsa bozulurum. Orada her gol attığında "Yalnız Çiçek" çalsın.

Üst Alt