Gomis'in Menajerinden Açıklamalar! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gomis'in Menajerinden Açıklamalar!

Bafetimbi Gomis'in menajerlerinden Patrick Mendy: "Galatasaray geçen sezon başı, işler iyi giderse sezon sonunda bize yeni sözleşme konusunda söz vermişti. Bu sözü tutmayı geçin, 'teklif varsa ayrılabilir' dediler."

Bafetimbi Gomis'in menajerlerinden Patrick Mendy: "Geçen sezon Galatasaray ile imzalarken, daha iyi bir maaşla, 4 yıllık sözleşme istedik. Sonunda 3 yıllık üzerine anlaştık. Ancak sezonu iyi geçirirse, yıl sonu şartlar için tekrar görüşeceğiz diye sözleştik."

Bafetimbi Gomis'in menajerlerinden Patrick Mendy: "Menajerler olarak, sözleştiğimiz gibi tekrar kulübe gittik. Yönetim değişti ancak Gomis saha içinde ve dışında çok şeyler yapmıştı, kulüp bunu gördü. Bize UEFA kısıtlaması nedeniyle zam yapmanın mümkün olmadığını söylediler."

Bafetimbi Gomis'in menajerlerinden Patrick Mendy: "Kulüpte bazı oyunculara ödeme yapılmasına rağmen, Gomis maaşındaki 5 aylık gecikme için bile FIFA'ya gitmeyi düşünmeyen birkaç oyuncudan biriydi ve parayı düşündüğü yönünde eleştirilere maruz kaldı."

Bafetimbi Gomis'in menajerlerinden Patrick Mendy: "Gomis'in amacı Galatasaray'da, Türkiye'de kalmak ve takıma yardım etmek olduğu için çok ciddi teklifleri reddetti. Sözleşmeyi aynı şartlarla 1 yıl daha uzatmak için bir teklif yaptık."

Bafetimbi Gomis'in menajerlerinden Patrick Mendy: "Galatasaray yönetimi, bunun da [Aynı şartlarla 1 yıl uzatmak] mümkün olmadığını ve eğer bu durum ona uygun değilse ayrılabileceğini, hatta teklif varsa gidebileceğini söyledi. Bafe bu yüzden büyük hayal kırıklığı yaşadı."

[Footmercato]

Ekli dosyalar

• 632x314-gomis-galatasaraya-kirgin-1529960126242.jpeg
    632x314-gomis-galatasaraya-kirgin-1529960126242.jpeg
    33.1 KB · Görüntüleme: 344
Ligue 1 Türkiye'nin sabah ki haberi doğru. Zaten o sayfa pek boş atmaz. Menejerin açıklamaları da ayrılığı doğruluyor.

O zaman güle güle kimse vazgeçilmez değildir 10 15 e satarsak iyi olur hemde yıllık aldığı yüksek ücretten kurtuluruz

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Zaten aldığı yıllık çok iyi daha ne zaman alacak.Eğer 10 civarı teklif gelirse satılmalı.Buna tabiki feghouli,Belhanda,Maiconda dahil.

Bu sözler tabii Dursun "Kayyum" Özbek tarafından verildi tabii ki. Adam kulübün malını mülkünü yok paraya sattı, her kuruşunu da transferlere bağladı. Kurtulamıyoruz meymenetsizin izinden...

Aydin ayrilik kulislerimizi Belhanda,Maicon,Feghouli ucgeninde kullanalim biraz da.Muslera ve Gomis'in kalmasi lazim.

Aydin ayrilik kulislerimizi Belhanda,Maicon,Feghouli ucgeninde kullanalim biraz da.Muslera ve Gomis'in kalmasi lazim.

Benim dememle mi oluyor sn.İz ? :D

Keşke gitse üçü birden ama imkansıza yakın hele o maaşları alırlarken

Ben Gomis'in bile gideceğini pek sanmıyorum,şu açıklamalardan sonra yalanlama yapmazsa gitsin zaten

Ha bu arada Gomis'in menajerlik şirketi Modeste diye bir herifi Çine iyi paraya okutmuştu

Bize de bir vurgun fena olmaz

Sözleşme niye uzasın ki ? Zaten 35 olacak sözleşme bitince yazik ya. Dünyanın en cok kazanan futbolcularindan biri oldu primlerle hala zam mi isteniyor. Yollar ayrılsin bu şartlarda.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Benim dememle mi oluyor sn.İz ? :D

Keşke gitse üçü birden ama imkansıza yakın hele o maaşları alırlarken

Ben Gomis'in bile gideceğini pek sanmıyorum,şu açıklamalardan sonra yalanlama yapmazsa gitsin zaten

Belhanda'ya da teklif geldi katar'dan uğur K. açıklamıştı, adam gitmedi UCL oynayacağım maaşımda karnımı doyuruyor diyor sanırım. Dortmund olayı ciddi olsa ancak öyle gidebilir. Paragöz topçu olsa 50 kere katara giderdi. Hep avrupa da kalmış bir şekilde.

Belhanda'ya da teklif geldi katar'dan uğur K. açıklamıştı, adam gitmedi UCL oynayacağım maaşımda karnımı doyuruyor diyor sanırım. Dortmund olayı ciddi olsa ancak öyle gidebilir. Paragöz topçu olsa 50 kere katara giderdi. Hep avrupa da kalmış bir şekilde.

O üçlü içerisinde bence satabileceğimiz tek adam Maicon

Maaşı diğerlerine göre daha düşük hem Porto geçmişinden dolayı cv si iyi

Brezilyanın bazı kulüpleri iyi paralar kazandılar bu yaz yoklama çekilse 4-5 kazanırız

Ts bile Meksika kulübüne sattığı topçudan 2,5 civarı kazanıyor biz niye kazanmayalım ?

Gomis ve menajeri dogal olarak takimin en fazla kazanan futbolcusu olmak istiyor. Yakin geçmisten Sneijder ve su anki Feghouli kontratini baz alirsak uçuk bir istek degil.

Yönetim Gomisi kibarca red etmis. Buna karsilik +1 sene istemisler. Masa alti ufak bir prim ile hal olur gibi apo goreve.

zam yapmaya yada sözleşme süresini uzatmaya gerek yok.

en fazla gol primi koyulabilir.

kabul etmiyorsa bonservisini ödeyecek herhangi bir kulübe gidebilir.

Üst Alt