Gomis'in Menajerinden Müjde! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gomis'in Menajerinden Müjde!

Gomis'in menajeri Mendy: "Galatasaray'la büyük ölçüde anlaştık. Transfer %99 bitti. Yarın ya da pazartesi imzalar atılır." (beIN Sports)

Ben hala yanlis transfer olur diyorum ama bu gomise bile sükür diyecegiz geldi icin

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk

Çok bilen arkadaşlarım kimi alalım var mi aklınızda şöyle bonservisi az golcü bir adam? Eli aya düzgün golcü bir adam kaç milyon eurodan başlıyor haberiniz var mi?

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu adam sanırım ünal aysal döneminde de bonservissiz bize gelecekti o dönem bıle çok bilmiş arkadaşlarımız karşı çıkmıştı adam hâlâ çatır çatır gol atıyor

LG-K430 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Evet ben önermiştim burada transfer dönemi yaklaşırken bedava adam mutlaka almalıyız diye. Götümüz kalkıktı ya beğenmeyenler vardı.

Neyse zaten 5 Milyon maaş mı ne istemişti olmamıştı zaten.

sent via GSC

Evet ben önermiştim burada transfer dönemi yaklaşırken bedava adam mutlaka almalıyız diye. Götümüz kalkıktı ya beğenmeyenler vardı.

Neyse zaten 5 Milyon maaş mı ne istemişti olmamıştı zaten.

sent via GSC

Bir anlaşılamadı gitti, bonservis free olunca bedava olmuyor, piyasası olan futbolcu. Bonservis yerine bu defa imza parası ve yüksek maaş talep ediliyor. Önemli olan total maliyet. Çok defa Avrupa' nın büyük kulüpleriyle kallavi sözleşmesi olan bir futbolcuyu transfer etmek daha kolay bile olabiliyor, kulübü kurtulmak istiyorsa; kiralık yahut bonservisiyle...

Üst Alt