Gomis'ten 1 Milyon Euroluk Rest! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gomis'ten 1 Milyon Euroluk Rest!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Valla her ne kadar transfer duyumları tam bir kolpa da olsa Levent Tüzemen geçen gün kupa maçından sonra Gomis'in baldırı sarılıydı,sakatlığı var demesi benim için önemli çünkü Tüzemen çok detaycı bir adamdır.Böyle bir mevzuyu yakaladıysa asla kaçırmaz

bu yalan haberler birleşmemiz için daha da iyi.ziyaretçi bejakalılar o çok sevdikleri aboubakar ve adrianonun icraları ile,fenerli olanı da aziz yıldırımla ilgilensin.....yallah

ya güzel Moderatör kardeşim aylık maaşı 361 milyon euro yazıyor hiçmi hesap makinsıyla çarpmadın çarpsan maaşı 4332 euro çıkar bu nasıl yalan habercilik bu nasıl paylaşım

Abdurrahim Albayrak: "GS TV’de o hainleri açıklayacağız"

Eğer milyon yada bin gibi şeyleri yanlış yazdıysan bu mesajın cevabını a.albayrak vermiş. Gomis'in maaşını doğru olarak yazmışlar vs. demiş. Yani aylık 361 bin € doğru rakam.

361 bin euro alsa yılda 4.4 milyon euro yapar ?

2017-2018 sezonu için net 3.350.000 EUR sabit transfer ücreti
Futbolcuya ayrıca imza parası olarak net 2.500.000 EUR
TFF Süper Lig ve UEFA müsabakalarında alacağı her bir puan için 5.000 EUR prim ödeyecektir.

Ayda 4 maç 20bin€ yapar(Ort 1 puan dedik ama en az 2 o). İmza parasının da sözleşme süresine bölündüğünü varsayarsak 70bin€ 'da o yapar. Yıllık ücreti de aylıkta 280 bin€ yapıyor.

Bu üçünü topladığımız zaman 369bin€ yapıyor. Aşağı yukarı aynı rakama denk geliyor.

Yeterli mi?

Verdiğümiz paralar akıl mantık işi değil yalnız, her eşy güllük gülistanlık ken yazdığım için yine yazıyorum, tamam kadro dönüşümü büyük oranda başarılı lakin 5 e yapılacak işi 10 a yaptık. 28 lik sneijdere verilene bakıyorsun bir de bu yenilere verilen paralara bakıyorsun olacak iş değil hakikaten insanın içi cız ediyor. Felaket kötü yönetildik dursun yerine kayyum olsaydı çok daha az zarar görürdük.

Dursun'un ne kadar hain bir baskan olsugunu hepimiz gorduk yine.

Forum'da kafa yapan uyeler var, cok ve agir sacmaliyorlar.

Adam ayin 29'unda aylik maasini aliyor, neden ayin 19'da parami alamadim diye oynamasinki? Cok sacma cok.

Verdiğümiz paralar akıl mantık işi değil yalnız, her eşy güllük gülistanlık ken yazdığım için yine yazıyorum, tamam kadro dönüşümü büyük oranda başarılı lakin 5 e yapılacak işi 10 a yaptık. 28 lik sneijdere verilene bakıyorsun bir de bu yenilere verilen paralara bakıyorsun olacak iş değil hakikaten insanın içi cız ediyor. Felaket kötü yönetildik dursun yerine kayyum olsaydı çok daha az zarar görürdük.

Yazin herkes Cenk Ergünü öve öve bitiremezken bunlari dile getirirken bana onlarca laf eden arkadaslar vardi. Vallah su paralara sen ben de oyunculari kolayca ikna ederiz transfer ederiz kulübe.

Ndiaye Osmanli da ne aliyordu da bizde 3 Milyon aliyor, keza Belhanda yi yeterince konustuk zaten, Gomis'e imza parasiyla falan beraber 4 Milyon üzeri aliyor yilda. Cok büyük paralar yatirdik. Bu sene sampiyon olamazsak seneye veya önümüzdeki senelerde bunun bize kat kat zarar olarak geri dönecegi apacik ortada.

2017-2018 sezonu için net 3.350.000 EUR sabit transfer ücreti
Futbolcuya ayrıca imza parası olarak net 2.500.000 EUR
TFF Süper Lig ve UEFA müsabakalarında alacağı her bir puan için 5.000 EUR prim ödeyecektir.

Ayda 4 maç 20bin€ yapar(Ort 1 puan dedik ama en az 2 o). İmza parasının da sözleşme süresine bölündüğünü varsayarsak 70bin€ 'da o yapar. Yıllık ücreti de aylıkta 280 bin€ yapıyor.

Bu üçünü topladığımız zaman 369bin€ yapıyor. Aşağı yukarı aynı rakama denk geliyor.

Yeterli mi?

Köstebek sensin :D

ulan futbolcuların maaşı aylardır aksatılıyormuş o zaman haber yapmayan sevgili satılık medya 3 günde 2 tane haber yaptı. nevzo senin nasıl bi satılık tetikçi olduğunu dünya alem biliyordu zaten

Yazin herkes Cenk Ergünü öve öve bitiremezken bunlari dile getirirken bana onlarca laf eden arkadaslar vardi. Vallah su paralara sen ben de oyunculari kolayca ikna ederiz transfer ederiz kulübe.

Ndiaye Osmanli da ne aliyordu da bizde 3 Milyon aliyor, keza Belhanda yi yeterince konustuk zaten, Gomis'e imza parasiyla falan beraber 4 Milyon üzeri aliyor yilda. Cok büyük paralar yatirdik. Bu sene sampiyon olamazsak seneye veya önümüzdeki senelerde bunun bize kat kat zarar olarak geri dönecegi apacik ortada.

Cok sasirma , aynilarini ben de soyledim , herkes "baskani cok elestirdik ama dogruya dogru hakkini da veririz" diyenler varken , o ana kadar dursunu gorece az elestiren ben iyice bombalamaya basladim

cunku geldigi gun yaptigi 3 senelik sneijder uzatmasindan baslayip gidene dek harcadigi para urettigi paranin kat be kat fazla , acik ara tarihin en kotusu

aysal gelen tum parayi car cur ediyordu ama gelen parayi ediyordu , bu once olan sonra da olmayan parayi harcadi , akil almaz bir savurganlik

Oyle ama belhanda bile geldiginde genel yorum suydu "evet biraz pahali , 2-3 milyon ucuza alinabilirdi ama tam gerekli olan transfer" ...

simdi dursunun deyimiyle tuydu bunu soyleyenler , sorsan kimse yapmamistir boyle yorum ...

Bu sene Ndiaye dışında maaşların hepsi normal Yen'i transferlerden. Fazla diyen arkadaşlar ne içiyor anlamadım.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Oyle ama belhanda bile geldiginde genel yorum suydu "evet biraz pahali , 2-3 milyon ucuza alinabilirdi ama tam gerekli olan transfer" ...

simdi dursunun deyimiyle tuydu bunu soyleyenler , sorsan kimse yapmamistir boyle yorum ...

bastan beri öyle birsey yoktu cünkü. Hadi Sneijderi yolladin. Eeeee neden daha hayvani fiyatlara cok daha kötüsünü aliyorsun? Ki Kiew 4-5 e satsa göbek atacakti. Gidip forvet al 4-4-2 ye dön. MC al 4-3-3 e dön. Ya da baska bir 10 no al . Bile bile komisyon yediler

Bu sene Ndiaye dışında maaşların hepsi normal Yen'i transferlerden. Fazla diyen arkadaşlar ne içiyor anlamadım.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Belhanda mesela fazla. Allah askina adam 1-2 den fazla almiyordur hayatinda. Herif 2 ye kosa kosa gelirdi. Ndiaye de 1.5 e kosa kosa gelirdi. Tolga,Eren+Serdarla baslamayalim. Normal fiyat i olan sadece Fernando + Maicondur.

Hadi Gomis de bir nebze normal , adam 4 yildir istikrarli. Feghouliye mesela Belhanda maasini baglasak hayir mi derdi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt