Gomis'ten Açıklama - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gomis'ten Açıklama

Tam olarak dediği

Başından beri kariyerimde hissetmediğim duyguları bana yaşatan bu takıma ve taraftarına duyduğum saygıdan dolayı konuşmak istemiyordum ama şimdi konuşmanın zamanı.
Sakatlandım ve takımıma yardım edemediğimden dolayı mutsuzum. Hepimizin tek bir hedefi var... O da şampiyon olmak. Konsantre olmamız gerekiyor bu yüzden bizim şampiyon olmamızı istemeyen kötü insanların sözlerini lütfen dinlemeyin. Bana güvenin. Siz sevgili taraftarlarıma tüm kalbimle inanıyorum.

1e12ef688cd6f5db22da78f4f8d2b2b1.jpg

Tabii yönetimi medyanın kucağına atıp paraları cukkalayınca ben de konuşurum böyle oh ne güzel dünya, hemen gönderilmeli takımdan.

Ben iyiyim.

Senin haberlerin dogru oldugunu söyledigini gördüm kac kere. Adam cevabini vermis iste.
Tamam haber doğru ben zaten Gomis e hak verdim bunu yapmaya hakkı olduğunu söyledim lakin kuruşa kuruşuna nasıl biliyorlar alacağını orası muamma ve kötü tarafı işin

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Profesyonelliği af buyurun fahişelik zannedenlere güzel bir cevap vermiş reis. Sabahtan beri bi taraflarımızı yırttık kanmayın şu ısmarlama haberlere diye.

daha kaç gün önce levent tüzemen buca maçı sonrası gomisin arka adalesine buz torbası bağlı şekilde aksayarak yürüdüğünü gördüğünü söyledi. bu haberleri yapanlar buca maçı sonrası adamın sakat olduğunu bal gibi biliyorlar ama amaçları başka.

"I’m surprised and bit sad with what I hear from some peoples who can think that I’m the kind of players who can refused to play because of problem of paiement."

Yani Gomis diyor ki; Medyadaki bazı benim bir-iki aylık alacak için takımı satacağımı söylemişler. Keşke bu haberleri yazmadan evvel bana da haber verseydiler, bankadaki dolarlarımı rulo yapıp bir yerlerine duhul etmek suretiyle kendilerine gereken cevabı verirdim. Haber vermedikleri için alındım, darıldım, üzgünüm. Biraz da sürpriz oldu tabii.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bazilari hala camur atma derdinde adam'a, yok yonetimi topa koymus'da vir vir.

Maasi odenmedi diye nevzat'a haber yaptiran mehmet ozbek'tir, bunu'da herkes biliyor.

İyi oldu bu açıklama. Medya bizim taraftarları bile inandırmıştı bu yalana.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Yalancı medyaya inanan taraftar bildiğim maldır. Bunun başka bir açıklaması yok.

Neredeyse her hafta Ali Naci, Erhan Telli, Nevzat Dindar denen adamlar tarafından yalan haberlerle gündem meşgul ediliyor. Hiç bir takımın muhabirleri böyle yalan haber uydurmuyor. Seçim zamanı bir de GsTv bunları ekrana çıkarıp bilir kişi gibi mikrofonu uzatıyordu.. Bizim yönetimlerin de hatası var aslında.

Üst Alt