Google’ın kurucusu Larry Page: "Türkler bunun hesabını verecek" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Google’ın kurucusu Larry Page: "Türkler bunun hesabını verecek"

Google’ın kurucusu Larry Page : Türk kullanıcıları bunların hesabını verecek ! :D :D

Internet’in en büyük arama motoru Google’ın kurucusu ve Google Inc’in Yönetim Kurulu Başkanı Larry Page yaptığı açıklama ile Türk Internet Kullanıcılarının gözünü korkuttu.

NEDEN BÖYLE YAPIYORLAR ANLAMIYORUM ?

Yaptıkları detaylı analiz çalışmalarının sonucuna göre, Türk kullanıcılarının Google’ı araştırma yapmak ya da bir bilgiye ulaşmak yerine diğer sitelere bir geçiş aracı olarak kullandıklarını tespit ettiklerini belirten Larry Page “Neden böyle yapıyorlar anlamıyorum, Facebook’a girmek için Google’a Facebook yazmak, Twitter’a girmek için Google’a Twitter yazmak aklı başında bir insanın yapacağı iş değil. Böyle yaparak neyi amaçlıyorlar ? Derin ve detaylı analizler yapmasak Türkiye’de insanların Google’ı çok sık kullandılarına inanmaya devam edecektik” dedi.

BİZİ ZARARA SOKTULAR

İlk başlarda sadece Türkiye’den Google’a giriş sayılarını baz aldıklarını ve bu sayılara göre kullanım oranının mükemmel olduğunu düşündüklerini belirten Page, “Oysa yıllardır raporları yanlış yorumluyormuşuz, tüm istatistiklerimizi altüst ettiler, bunun hesabını kim verecek şimdi ?”

HAKKIMIZI MAHKEMEDE ARAYACAĞIZ

Kullanıcıların Facebook’a girmek için Google’ı açıp, Facebook yazdıktan sonra ilk siteye tıklamalarını bile belki bir nebze anlayışla karşılayabildiklerini, ancak bir Türk kullanıcının Google’a girmek için Google’ı açıp Google kelimesini yazması sonucu, sistemlerinin sonsuz döngüye girdiğini ve yaklaşık 3 saat boyunca hizmet veremediklerini belirten Page, “O kullanıcının IP adresini tespit edip, mahkemede hesaplaşmasını biz çok iyi biliriz, diğer kullanıcılar da ayağını denk alsın” dedi.

Basın toplantısı sonucunda öfkeden ellerinin titrediği gözlenen Larry Page’in , Google arama motoruna “Google bana karı bul” yazan Türk kullanıcılar hakkında ne tür bir önlem alacağı da merak edilen konular arasında bulunuyor.

Cevap: Google Kurucu Larry Page:Türkler bunun hesabını verecek

bi git Larry ya. Sanki Almanlar, İngilizler google da '' küreselleşen dünyada kapitalizmin gelişimi'' gibi abidik gubidik entel şeyler arıyorlar

O zaman Google'ı kendi arama sonuçlarından çıkar.

Sorun mu var Larry?

troll+face.jpg

Ulan bitirme projemi yazarken o kadar şey arattım senden bir halta yaramadın şimdi de gelip hesap soruyorsun sipsi!

Hep birlikte bir saat kurup, tam dakkasinda Googleda googlei aratsakmi arkadaslar? :D

Aman bunu görüp mahkemeye basvurmasinlar. :D

Hacı adama hiç b.k atmayalım...

Google'da Google aratırsanız adamın sistem çöker...:D

an itibariyle Google'a google yazıp aratmış bulunmaktayım bende . benimde Ip numaramı alsın hırt

gece gece ne güzel konular acılıyor. adam google da neden facebook veya twitter yazdıkları icin kafayı yemiş. keyfimizin kahyasımın hırboya bak:asd:

tmm itiraf ediyorum, google'a girmek için google'a girip google'ı aratan bendim. :blush2:

tmm itiraf ediyorum, google'a girmek için google'a girip google'ı aratan bendim. :blush2:

ben google'a girip google yazıp arattım. çıkan ilk siteye tıklayıp bidaha google diye arattım . yine ilk siteye tıklayıp yine google diye arattım ve 1 saat boyunca aynı işlemi tekrar ettim ( entresan bir site bu google )

Google'a argo kelimeler yazıp arama yaptığımda %90 fenere ulaşıyorum, bu yüzden Larry reyize teşekkür ediyorum :tiphat:

google'a g yazınca çıkan ilk sonuç google zaten bi kere kendi yaptığın sistem hatalı hırt niye başkalarını suçluyon adamdaki egoya bak g yazınca ilk google'a yönlendiriyor

Araç çubuğunu alıp siteye koyuyorsun, insanların kafasının karışması normal. Biraz orjinal ol, biraz marjinal ol.

Üst Alt