Görelim Adaleti !/Gürcan BİLGİÇ


Cevap: Görelim Adaleti!.../Gürcan BİLGİÇ20:45 şampiyonluğumuzda bende Denizli-fb maçındaydım,fbli taraftarlar maç sonunda kendi aralarında kavga etti ve stadın 2.katından 3-4 kişiyi aşağı attılar,ama o hiç gündeme gelmedi.
 
Cevap: Görelim Adaleti!.../Gürcan BİLGİÇselçuk dingili kadar kimse antipatik olamaz sanıyodum ama onun tahtını sallamaya başladı..Aziz size ne kadar maaş bağladı ?
 
Cevap: Görelim Adaleti!.../Gürcan BİLGİÇHayret birşey ya nasılda kendimizi baltalıyoruz nolursa olsun neden orda kavga çıkar o adam neden aşağıya düşer hayret ediyorum valla sırf o değil A.Gücü korner atarken atılan paraların izahı nedir sanki bilinmiyor bir sonraki maçımız Fenerle sanki bilmiyorlar en ufak açığımızı aradıklarını. Umarım sahamız kapanmaz ve umarım Fener maçında tahriklere kapılıpda koltuklar , paralar , sular sahaya atılmaz(Madrid maçında sırf eski arkadaşlarına eşlik etti tebrik etti diye yeni açıktan koltuk kırıp Francoya atan olmuştu mesela) gene verirler 3-5 maç belkide Fenerden önemli olan Bursa maçınıda seyircisiz oynarız o olur...
 
Cevap: Görelim Adaleti!.../Gürcan BİLGİÇYa tamam gerçekten çok kötü bir olay ama saha kapatma cezası ne alaka,maç sırasında olmamış,maça-oyunculara-hakeme bi etkisi olmamış.Düşen belli,biraz araştırsınlar düşürende bulunur,verin cezasını adama stadı niye kapatıyosunuz.

Yarın bigün evde maç izleyen iki Galatasaray taraftarı kavga etti diye bizim stadı kapatmak ister bunlar..
 
Cevap: Görelim Adaleti!.../Gürcan BİLGİÇRektum korkusuna bakar mısın :) bağlantı kurduğu konular da cabası :) ''silah'' diyor silah Ayı herif silah diyorsun kendi ağzınla. bıçaklama olayı diyorsun kalbinden bıçaklanmış ölmüş diyorsun. adamlar silah sokmuş sahaya ateş etmiş savaş alanı mı orası heralde cezası verilecek mal deyneği ya. bizim tribünde daha adam kendi mi atlamış taraftar mı atmış o belli değil önce bi belli olsun anüs korkusundan bu kadar hızlı soluma gürbüz bilkıç.
 
Cevap: Görelim Adaleti!.../Gürcan BİLGİÇNe çakallar var ya.Düşen adamda Fener'liydi,korner kullanılırken şişe atan adamda Fener'liydi,bu olaylarda Galatasaray'ı suçlu bulanda Fener'li.Adamlar senaryoyu yazmış...
 
Cevap: Görelim Adaleti!.../Gürcan BİLGİÇSilah çekmek ile ne alakası var bunun?Bu ne korkudur Gürcan Bey?Sami Yen'e eliniz mahkum geleceksiniz ve geldiğiniz gibi gideceksiniz.
 
Cevap: Görelim Adaleti!.../Gürcan BİLGİÇBize Keita'yı anlatın lütfen Gürcan Bey.Korkunun ecele faydası yok.
 
Cevap: Görelim Adaleti!.../Gürcan BİLGİÇEvet doğru göreceğiz adaleti.Silah çekmenin cezası 1 maç ise,bizim cezamız para cezasından fazla olamaz.Al sana adalet!
 
Üst Alt