Görmemişin Kenny Miller'i olmuş...


Komedi gibi.. Su futbolcu imza torenleri ve havaalani karsilamalarina falan (gelen adam Ronaldinho gibi dunya stari olursa amenna) bu ulkede bir son veilmesi gerekiyor artik. Adamlarin Kenny Miller denen avrupanin siradan bir golcusu icin yaptiklari saklabanliklara bakin..[video=youtube;hPWwnUFRZNI]https://www.youtube.com/watch?v=hPWwnUFRZNI[/video]
 
Cevap: Görmemişin Kenny Miller'i olmuş...Bildigin rezillik. Vassell, Miller falan lesh topculari bayiliyor Anadolu takimi taraftarlari.
 
Cevap: Görmemişin Kenny Miller'i olmuş...Çok doğru yere parmak bastın. Vassell'in Ankara'daki karşılaması da, İngiliz basınında alay mevzuu olmuştu. Rezillik başka birşey değil.
 
Cevap: Görmemişin Kenny Miller'i olmuş...Saniyorum bizim taraftar artik akillandi. Pino, Culio ve Cana falan geldiginde bu tur soytariliklari gormedik sanirim.. Darisi diger taraftarlarin basina..
 
Cevap: Görmemişin Kenny Miller'i olmuş...3 büyükler her geleni omuzlarda karşılarsa onlarda abilerinden gördüklerini uygular tabiki
 
Cevap: Görmemişin Kenny Miller'i olmuş...Geçen senelerde ultraslan'ın yaptıkları da mı şaklabanlıktı..

Transfere bir ton para harcayınca böyle şeyler yapıyor yönetimler

kimine göre doğru kimine göre yanlış ama şaklabanlık değil.
 
Cevap: Görmemişin Kenny Miller'i olmuş...Saçmalamışsınız resmen.Daha 1 sene önce Jo'ya da aynı karşılmayı biz yapıyorduk.Fener Maldonado'ya felan.Adamların çapına göre büyük adam.Karşılama yapmaları normal.
 
Üst Alt