Görmemişin Kenny Miller'i olmuş... - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Görmemişin Kenny Miller'i olmuş...

Cevap: Görmemişin Kenny Miller'i olmuş...

Saçmalamışsınız resmen.Daha 1 sene önce Jo'ya da aynı karşılmayı biz yapıyorduk.Fener Maldonado'ya felan.

Adamların çapına göre büyük adam.Karşılama yapmaları normal.

Jo'ya yapilan saklabanliklari normal karsilayanlarmi var?

Biz hepsine yanlis diyoruz. Kenny Miller Bursa'nin capinin ustunde oldugunu biliyoruz ama bunun illa tum Avrupa'nin onunde bu tur rezilliklerle tescillenmesi gerekiyor mu?

Sen bir Turk vatandasi olarak Avrupa'nin onunde bu derece kuculmekten rahatsiz olmuyor musun?

Bana ne arkadaşım rezil olursa Bursa olur ben olmam.Bursa'nın yediği haltlar da bizi ilgilendirmez.

Bu adamın Bursa'ya yararlı olmayacağını kim söyleye bilir? Herşeye o kadar ezber yaklaşıyoruz ki... Önce izleyin sonra yapın yorumunuzu...

O degil de Jo bunlardan da beterdi iyi hatirlattiniz. Tembeldi de pezevenk.

Puhaha bu ne lan bu kadar saçma bi organizasyon görmedim :D

Adama ne yapacağını daha önce anlatın bari..

Adam yillik 3.5 milyon€ alicak.mac basi 50.000paund.iskocya da ceyregini kazanmiyordu.ne icin geldigi belli.

şampıyonlar ligi parasını çar çur ettiler sercanla volkanda giderse küme düşer bunlar

3.5 buçuk lafı nereden çıktı ?

Bursa zaten ekonomik olarak daha yeni yeni düzeliyor. Yıllık 3.5 verecek bir de üstüne maç başı 50.000 pound verilecek :D

Maksimum 2 vermiştir Bursa.

3.5 buçuk lafı nereden çıktı ?

Bursa zaten ekonomik olarak daha yeni yeni düzeliyor. Yıllık 3.5 verecek bir de üstüne maç başı 50.000 pound verilecek :D

Maksimum 2 vermiştir Bursa.

50000 pound zaten haftalik maasi. Mac basina degil. Arti mac basina da 5-10 bin euro alsa Yillik 3.5 milyon pound falan ediyor...

Kenny ortaya üçlü çektir tayfaya :D :eek:

kenny.gif

Üst Alt