Görünen Köy Kılavuz İstemez: Hızlı Kanat Forvet Bu Ligin İlacı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Görünen Köy Kılavuz İstemez: Hızlı Kanat Forvet Bu Ligin İlacı

onyekuru'nun bonservisi alabilsek leminayla birlikte ve sol açığa da onyekuru gibi hızlı bir kanat bulalım feghouliyi ortaya çekeriz belhanda şutlanır aslında sekidika tutsaydı iyi olurdu solda

onyekuru'nun bonservisi alabilsek leminayla birlikte ve sol açığa da onyekuru gibi hızlı bir kanat bulalım feghouliyi ortaya çekeriz belhanda şutlanır aslında sekidika tutsaydı iyi olurdu solda
Deplasman maçlarında Fegh'i kesip Sekidikayı sağa atsa, solda Onyekuru ile ikisini bir izlesek etkisini net göreceğiz. 10 dakika görev aldığı maçtan sonra Sekidika tutmadı demek hakkaniyetsizlik olur renkdaş, daha ligde 90 dk şans vermedik adama. Ben ondan çok umutluyum bak bekle göreceksin.

Deplasman maçlarında Fegh'i kesip Sekidikayı sağa atsa, solda Onyekuru ile ikisini bir izlesek etkisini net göreceğiz. 10 dakika görev aldığı maçtan sonra Sekidika tutmadı demek hakkaniyetsizlik olur renkdaş, daha ligde 90 dk şans vermedik adama. Ben ondan çok umutluyum bak bekle göreceksin.
Kadroda olsaydı ve son 10 dakika Feg yerine girseydi efsane şeyler yapabilirdi.

Seri dün çok iyiydi inanılmaz yerden uzun ara paslar attı. Ben temazsız oyununu zayıf fiziğini yetersiz görüyorum bir orta saha için fakat en önemli özelliği olan doğru yere doğru topu atma özelliğini iyi kulllandığından (dün için) diğer defolarını kapattı artı değer kattı. Dediğin oyuncu türü iyi de onu bulmak o kadar kolay olmuyor. Hem hızlı hem yetenekli hem son vuruş becerisi iyi. Premier lig zaten onun sonu.

Üst Alt