Goygoy ve Gırgır Başlığı | KT | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Goygoy ve Gırgır Başlığı | KT

Acısıyla tatlısıyla bir yılın daha sonuna yaklaşıyoruz. Bu yıl yine forumumuzda enteresan diyaloglara şahit olduk ve keyifli bir şekilde vakit geçirdik. Aramızdan ayrılanlar oldu, tekrar katılanlar ve yeni katılanlar oldu.

Aralık'ın ilk günlerinde GSCimbom’da artık bir gelenek haline gelen Oscar Ödülleri ile bir kez daha karşınızdayız. Bu sene birbirinden güzel kategorilerde Oscar vereceğiz ve eminim ki çekişmeli geçecek oylamalara şahit olacağız. Son olarak lafı daha fazla uzatmadan herkesi oy vermeye davet ediyorum.

Oscar Görevlisi.

Size Göre Yılın En Bilgili Üyesi ?

Forumda 1 bilgi yarışması tahsis edip kozlarımızı paylaşalım derim.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ustat gerek yok bunlara , herhangi bir teste tabi tutulmami gerektirecek kanitlama gayem yok . Ben bilgili ve zeki bir adamimdir, ote yandan itici ,kibirli , egolu, tembel , antipatik de biriyimdir

lehte aleyhte hangi ozelliklere sahip oldugumu 35 senelik omru hayatimda ziyadesiyle test ettim , luzum yok o yuzden sagolasin

Ustat gerek yok bunlara , herhangi bir teste tabi tutulmami gerektirecek kanitlama gayem yok . Ben bilgili ve zeki bir adamimdir, ote yandan itici ,kibirli , egolu, tembel , antipatik de biriyimdir

lehte aleyhte hangi ozelliklere sahip oldugumu 35 senelik omru hayatimda ziyadesiyle test ettim , luzum yok o yuzden sagolasin

Zevk için yahu. İspat için değil ki. Şarkı yarışması vardı bu da tutar bence.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt