Gözaltına Alınan İki Galatasaray Taraftarı Serbest Bırakıldı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gözaltına Alınan İki Galatasaray Taraftarı Serbest Bırakıldı

Cevap: İngiliz Polislerden Takımımıza Saldırı

ne zaman yakılıyo ben bilmiyorum ama yakılsa bile ingilizin stadda yaktığı meşale ile deplasman taraftarının havalimanında(büyük ihtimal) yaktığı meşale bir değil

Katılıyorum güzelce takımı karşıladılarsa bilemiyorum tabi ama havaalanında falan meşale yakarsan adamlar tutuklarlar tabi ne bekliyodunuz ki ?

Cevap: İngiliz Polislerden Takımımıza ve Taraftara Saldırı

Meşale için türkiyede içeri alınan kimse görmedim ben . Yanılıyorsam k.bakmayın

evet bende görmedim işte farkımız avrupalı adamlar içeri alıyo. ben mesela türkiyede tribun yasağı yiyen adam da görmedim ama ingilterede belki binlerce kişi vardır.türkiyede dedigim gibi böyle bişey yaparsan tutuklanmazsın ama polis gelir tartaklar tutuklasa daha iyi en azından milletin içinde rezil olmassın

Herzaman Türk´ün tokadini yediniz, yine yiyeceksiniz ulan serefsizler. Yemisim onlarin yasalarini. Böyle davranmaya haklari yok.

"TAKIMA SALDIRI!" nerde onu anlayamadım ben. Konuya girince futbolcuları tartakladılar zannettim. İki tane salak yüzünden yine olay çıkmış işte.

Tabii havaalanı orası kamu malı yapmaları yanlış stada sok orada yak ancak polise itiraz etmiş ise yanlış yapmış söndür git be kardeşim neyini uzatıyorsun

[video=youtube;I10n0vxj8z4]https://www.youtube.com/watch?v=I10n0vxj8z4&feature=related[/video]

Cevap: İki Galatasaray Taraftarı Gözaltına Alındı

Sizin "adam haklı" dediğiniz adamlar bu ülkeye geldiklerinde (İngilizler özellikle) her türlü yasa-ahlaki değer-çevre temizliği gibi kanunları hiçe sayarak ülkede fink atıyorlar.

O yüzden kimse bana İngiliz kurallarını savunmasın. Haaa orada yasak olabilir. Ancak polisin joplamaya hakkı yok. FT zaten buna istinaden inmiş araçtan kızmış. Alırsın göz altına vs... Şiddet kullanmasın hayvan oğulları.

Azcıkta sorunu kendimizde aramayı da bilmek lazım ... Havaalanları üst düzey güvenlik bölgeleridir meşale yakarsanız cezasız kalmaz açık ve net boş yere atarlanmanın alemi yok ... He sonuçta belkide meşale vs. yoktur bilemiyorum eğer gerçekten yok yere bu olaylar olduysa Allah belalarını versin ama cidden havaalnında meşale yakıp taşkınlık vs. yaptılarsa çok da garipsememek lazım olayları ...

Sizin "adam haklı" dediğiniz adamlar bu ülkeye geldiklerinde (İngilizler özellikle) her türlü yasa-ahlaki değer-çevre temizliği gibi kanunları hiçe sayarak ülkede fink atıyorlar.

O yüzden kimse bana İngiliz kurallarını savunmasın. Haaa orada yasak olabilir. Ancak polisin joplamaya hakkı yok. FT zaten buna istinaden inmiş araçtan kızmış. Alırsın göz altına vs... Şiddet kullanmasın hayvan oğulları.

Peki onların bizim ülkemizde böyle özgürce dolaşabilmeleri kimin suçu kimin ayıbı sence ? Bizim basiretsizliğimiz değilmi ülke ve kanunlar olarak ?

Türkiye'de tam tersi oluyor.. yabancı taraftarlar bizim polisi dövüyor

Ya yemisim havalimanini da, yasalarini da ya. Neden bahsediyorsunuz siz? Bir mesale icin taraftarlar mi coplanir? Küfür etmis polisler Türklere, hakaret etmisler, taraftari yerde süründürmüsler ya terörist gibi. Neden bahsediyorsunuz? Ne sucu? Neyi kendimizde arayacagiz?

Konu taraftarin dogru yapip yapmamasi degil ki. Serefsiz Ingiliz polislerinin tutumu.

Üst Alt