Gözden Çıkarılan Hakan Balta'ya Sivasspor Talip Oldu!
Galatasaray'da gözden düşen ve sezon başından beri forma şansı bulamayan tecrübeli defans oyuncusu Hakan Balta'ya Süper Lig'den talip çıktı.


[FONT=pt_sansregular]Topladığı 19 puanla ilk 11 haftanın en flaş takımları arasına adını yazdıran Sivasspor’da gündem transfer.

[FONT=pt_sansregular]Savunmaya tecrübeli bir isim kazandırmak isteyen Yiğidolar’ın listesinin başındaki isim ise Galatasaraylı Hakan Balta. Sarı-Kırmızılı takımda sezon başında kadro dışı bırakılan ve çalışmalarını takımdan ayrı olarak sürdüren deneyimli savunmacıya devre arasında teklif yapılacak.
[/FONT]
[FONT=pt_sansregular]Sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Hakan’ın bedelsiz olarak Sivasspor’a transfer olması bekleniyor. Bu transferi teknik direktör Samet Aybaba’nın çok istediği gelen haberler arasında.
[/FONT]
[FONT=pt_sansregular]Fanatik[/FONT]
[/FONT]
 
o degil de bu ve bunun gibiler (De Jong falan) ne yapiyorlar sezon basindan beri? Herhangi bi programa tabiler mi? Vallah ben kulübün yerinde olsam bunlara özel idman yaptiririm sabah 7 de aksam 7, günde cift idman. ESSEK gibi kossunlar.
 
[FONT=pt_sansregular] Devre arasında teklif yapılacak.[/FONT][FONT=pt_sansregular]Sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Hakan’ın bedelsiz olarak Sivasspor’a transfer olması bekleniyor.

Adamlar bile farkına varmış devre arası gitmeyeceğinin
[/FONT]
:D

Bence sezon sonu da gitmez Sivasspor'a. Göztepe,Alanya gibi bir yere gideceğini düşünüyorum.
 
Hakan Balta'dan yönetime: "Sezon sonuna kadar takımda durayım, sezon sonunda jübilemi yapıp futbolu bırakacağım."


 
Üst Alt