Göztepe Bank Asya 1.ligde - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Göztepe Bank Asya 1.ligde

Cevap: Göztepe şampiyonluk için sahada

Göztepe, hakettiği yerlere geliyor yavaş yavaş. Yazın, iyi bir yapılanma ve muhteşem seyirci ile süper lig süpriz olmaz.

Karşıyakalılar maçı basarız fılan dıyorlarmış umarım oyle bı sey olmaz

İlk yarı 2-0 Göztepe'nin üstünlüğüyle bitti. GözGöz artık BankAsya'da diyebiliriz.

Hoşgeldin Göz-Göz :)

Saha basma gibi bir durum söz konusu değil bu arada.

Mükemmel bir haber.

İzmir'in gerçek takımı geri dönüyor arenaya.

Seneye de Süper Lig inşallah.

Son Ksk-göztepe maçını hatırlatmak istemiyorum, merak edenler Abidal'ın meshur el isaretine bakabilir. :)

Seneye tarihin en yüksek bütcesinin harcanacağı ortamda Göztepe'nin olmasından da öte Süper Lig'e çıkma amacı var fakat, Göztepe maçlarınında sezon icerisinde tansiyonu yükseltip , ligi kızıştıracağı, dolayısıylada moral motivasyonumuzu yükselteceği aşikar.

Bende merakla bekliyorum seneye Atatürk'te oynayacağımız iç saha maçını , umarım ilk devre bizim sahamızda olurda hasret biter.

Doğru.

Kendilerini öyle görmüyorlar zaten.

Saçmalık.

Aslında şehrin fiziki konumu da biraz buna sevkediyor insanları , körfezin bir tarafında koca İzmir , diğer tarafında yani tam karşısında koca Karşıyaka. Tabi bunda mantık aramıyorum yanlış anlama ama bu 35,5 vs esprilerin türemesine neden olan etmenlerin başında geliyor tabi. :)

Cevap: Göztepe Bankasya 1.ligde

Ben Göztepe nin amatör kümede olduğunu sanıyordum başka bir takımı alıp isim mi değiştirdi bunlar ne zaman Bankasya ya çıktılar hayret!

Üst Alt