Göztepe Başkanı Sepil: "Böyle olacağını bilseydim VAR'ı istemezdim" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Göztepe Başkanı Sepil: "Böyle olacağını bilseydim VAR'ı istemezdim"

Basaktan alinacak 1 pts ile Zarperi nar gibi kizartabilirim

Sen boyle konustukca nah kizartirsin.Sana demedim mi Goztepe hakkinda olumlu konusma diye.Konusa konusa legene cevirdin asirlik koca cinari.1 pts imis ay gotum.

Uğur'a söyleyeceğimi söyledim,kabul etmezse kendi bilir.

Serkan'la ilisigimi keserim.Zurna lafini da Denizli'den dolayi istemiyorsun muhtemelen.Zurnazen lafini da kullanmam ona da ok ama geri kalan zurnalarima karisma.Biraz da senin adim atman lazim boyle olmaz.

Serkan'la ilisigimi keserim.Zurna lafini da Denizli'den dolayi istemiyorsun muhtemelen.Zurnazen lafini da kullanmam ona da ok ama geri kalan zurnalarima karisma.Biraz da senin adim atman lazim boyle olmaz.

Şimdilik bu da olumlu.Peki,barıştık.

44416

Şu İzmirliyi sallarsak,iki GSli olarak konuşalım,şampiyon olacak mıyız?Başakşehir ne yapar,biz ne yaparız?

Ben Basak'in bizim mac disinda da puan birakacagini dusunuyorum.6'da 6 yaparsak oluruz.

Şöyle bir şey var,geçmişte bu tarz serilerimizde seri başlangıçlarında hep matematik olarak şampiyon olacağımız bir konumdaydık.Şu an böyle bir durum yok.Bizi o serileri yapmaya itekleyen olay matematiksel kesinlikti belki de bir yerde.Başakşehir puan kaybını geciktirirse 6'da 6 yapamayabiliriz bir endişem bu.

yahu arkadaş sıkıntı varda değil ki insanlarda.Sıkıntı ahlaksız, karaktersiz, korkak bazı hakemlerde.

bence var müthiş bir sistem.Her geçen zaman dahada az zaman çalacağını düşünüyorum.

var geldi eskiden kim daha çok kollanıyor kim daha az kollanıyor belli olmaya başladı.şikecilerin bu durumda olmasının varında etkisi çok büyük.

bizimde alehimizede ne kadar art niyetli oldularını varla daha iyi görüyoruz .
Bu hep böyleydi.Varla tescillendi.

Şöyle bir şey var,geçmişte bu tarz serilerimizde seri başlangıçlarında hep matematik olarak şampiyon olacağımız bir konumdaydık.Şu an böyle bir durum yok.Bizi o serileri yapmaya itekleyen olay matematiksel kesinlikti belki de bir yerde.Başakşehir puan kaybını geciktirirse 6'da 6 yapamayabiliriz bir endişem bu.

Ayni endise bende de var.Bu yuzden Basak; Rize ve Goztepe maclarindan birini kaybetmeli ki biz de Konya'yi yenip yuruyuse ilk adimi atalim.Aslinda Rize'nin puan alacak kapasitesi var da Okan-Avci-Emre iliskisi urkutuyor.Obur Goztepe macinda da su uyuzu sustursak Goztepe bir seyler yapabilir aslinda ama susmuyor ki.Goztepe'nin Nou Camp deplasmani olsa ona bile 3 pts yazacak utanmaz herif.

Ayni endise bende de var.Bu yuzden Basak; Rize ve Goztepe maclarindan birini kaybetmeli ki biz de Konya'yi yenip yuruyuse ilk adimi atalim.Aslinda Rize'nin puan alacak kapasitesi var da Okan-Avci-Emre iliskisi urkutuyor.Obur Goztepe macinda da su uyuzu sustursak Goztepe bir seyler yapabilir aslinda ama susmuyor ki.Goztepe'nin Nou Camp deplasmani olsa ona bile 3 pts yazacak utanmaz herif.

Buna Galatasaraylı değil Göztepeli diyince kızıyorsunuz bir de.Totem yapıyorum ayağına olumsuzluk saçıyor etrafa.Göztepe'ye söylediği olumlu sözlerin onda birini GS'ye söylemiyor.Göztepe maç kaybettikten sonra nasıl üzgün üzgün takılıyor.Bir kez GS puan kaybettikten sonra o halde gördün mü?

Göztepe'den bir cacık olmaz.BB Erzurum'dan bekliyordum bak puan almasını ve aldı da ama bunlar ligin en formsuz ekibi şu anda.Başakşehir'in kalan 6 maçı içinde en kolayı bana göre.İstediği kadar iddiası olsun o da mühim değil.

Rize maçı şu an değil de birkaç hafta sonra olabilirdi de Bjk yenilgisinin akabinde puan kaybedeceklerini sanmıyorum,bir şekilde kazanırlar.

Ben Sivas veya Ankaragücü diyorum.Tam puan kaybı senaryosuna uyuyor çünkü.İlk devredeki gibi Bjk derbisinden önce puan kaybedip fırsat tepecekler.Ama Bjk'yi bu sefer yenip farkı 3'e düşüreceğiz.Sonraki hafta Ankaragücü'ne de puan kaybedip 1 puana da düşebilir hatta fark.Böylece Başakşehir'i yenersek son hafta beraberliğin de yeteceği bir senaryo dahi oluşabilir bir anda.

Hain adam hemen affettin demek uguru benim sucum ne hae?

Hain adam hemen affettin demek uguru benim sucum ne hae?

19CCDE9B1892B20B10602EA4D2A6CD454F8283CC

Yabancı kuralını indirtmek için gösterdiğin çaba unutulmayacak gözlüklü yumoş.Bunun takımından hiç bir şey beklemeyin 5 yer gelir başaktanda.

Üst Alt