Göztepe 'den Son Haberler | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Göztepe 'den Son Haberler

86. kuruluş yıldönümünü taraftarımızla kutladık 15.06.2011

Dün düzenlenen Göztepe’mizin 86. kuruluş yıldönümü etkinliği çerçevesinde; Başkan Vekilimiz Serdar Samur Hizmet derneğinin düzenlediği Lamia gemisindeki yemek organizasyonuna katıldı

Lamia gemisinde heyecan ve coşku ile yenen yemeğin ardından Başkan Vekilimiz Serdar Samur; kulüp binamızın sahil kısmında düzenlenen, Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Konak Belediye Başkanı Hakan Tartan ve Konak Kaymakamı Ahmet Önal’ın da iştirak ettiği geleneksel meşale şovun ilk işaretini vermek üzere kutlama etkinliğine katıldı.

Şenlik sırasında, düzenlenen ödül töreninde, Yılın Devlet Adamı için, Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay’a, Yılın Spor Adamı için Başkanımız Sayın İmam Altınbaş’a ve Göztepe’nin kurumsallaşmasına sağladığı katkılardan dolayı Başkan Vekilimiz Serdar SAMUR’a başarı plaketi verildi.

Bakan Günay yaptığı konuşmada özetle, İzmir’in Süper Ligde olmasını en çok hak eden takımın Göztepe Olduğunu, ve bunun için her türlü desteği vereceklerini ifade etti.

Başkanımız Sayın İmam Altınbaş’ın ödülünü Başkanımıza iletmek üzere alan Başkan Vekilimiz Serdar Samur yaptığı konuşmada ; "Türkiye Cumhuriyeti'nin Spor Tarihi'ne adını altın harflerle ile yazdırmış olan Göztepe'nin, 86 ncı yaşında, bir şampiyonluk daha yaşayarak; 1. Ligde mücadeleye hak kazanmış olmasının mutluluğunu tüm camia birlikte yaşadığımızı, Camiamızın özlediği ve hak ettiği başarıyı ve istikrarı yakalayacak, çağdaş çalışma sistemini benimsemiş, spor ahlakı ve kültürünü kazanmış, bunu misyon edinmiş bir ekip ile çalışıldığını ifade ederek ,Göztepe’nin 86 yılı kutlu ve uğurlu olsun" dedi.

20110614_gece3.jpg

20110614_gece2.jpg

86. yılımıza üç transfer ile başladık 14.06.2011

Bugün Futbol Direktörümüz Ali Gültiken’in kulüp binasında düzenlediği basın toplantısına üç yeni transferimizle birlikte katıldı

Yeni sezonda Gürhan Gürsoy, Bülent Bal ve Şamil Ünal ile anlaşan Göztepe’miz kuruluşumuzun 86. yılına 3 imza ile başladı.

Futbol Direktörümüz Ali Gültiken yeni transferlerimizi tanıtmadan önce kısa bir konuşma yaptı. Yaptığı konuşmada Gültiken “Camiamızın 86. yılını güzel bir başarı elde ederek bitirdik. 87. yılımıza da aynı hedef ve düşüncelerle giriyoruz. Göreve geldiğimiz günden beri koyduğumuz hedefleri etap etap yerine getiriyoruz. Geçtiğimiz sezon koyduğumuz hedefleri camiamız ile birlikte başardık. Bank Asya 1.lige de bu hedeflerle başlıyoruz. Geçen sezon elde ettiğimiz başarımızın ardından çalışmalarımızı hız kesmeden devam ettik. Bunun teyidi olarak yeni transferlimizle sizlerin ve camiamızın karşısındayız" dedi.

Bugün resmi transferlerin başlangıç tarihi olduğunu belirten Futbol Direktörümüz Ali Gültiken kısa konuşmasının ardından oyuncularımızı tanıttı.

İlk olarak 2 yıllık sözleşme imzaladığımız, Kardemir Karabükspor’dan transfer edilen ve Karabükspor’un kaptanlığını yapmış, 360 resmi maçta forma giyen Elazığspor, Kardemir Karabükspor ve Bursaspor’da şampiyonluk yaşamış olan tecrübeli oyuncu Bülent Bal duygularını basın mensupları ile paylaştı.

Bülent Bal ilk olarak Göztepe’mizin 86.yılını kutlarken; “Böyle güzel bir günde imza atmak gurur verici. Göztepe hedefleri olan bir takım bu hedeflere katkı sağlamak istiyorum. Göztepe Türkiye’de ve Avrupa’da her türlü başarıyı yakalayabilecek bit kulüp. Hedefe kilitlenerek sezon sonunda şampiyonluk yaşamak istiyorum” dedi.

Ardından Adanaspor ve Fenerbahçe’de Antalyaspor’da ve Sivasspor’da oynayan, çok genç yaşta süper ligde forma giyen Ankaraspor kapanınca Bugsaşspor’a transfer olan ve orada 8 gol atan ve 77 kez milli olan Gürhan Gürsoy basın mensuplarına açıklama yaptı. Göztepe’mizle 3 yıllık sözleşme imzalayan Gürhan Gürsoy ilk olarak Göztepe’mizin 86. yılını kutlarken İzmir’de ve Ankara’da Bugsaşspor forması ile Göztepe’ye karşı oynadığı maçta taraftarımıza hayran olduğunu ve hep böyle bir kulüpte oynamanın hayalini kuruduğunu ve hayallerin gerçekleştiğini belirtti.

Son olarak İskenderunspor’da forma giyen geçen sezonda 33 maçta forma giyen ve 11 gol atan Şamil Ünal basın mensuplarıyla duygularını paylaştı.

4 yıllık sözleşme imzaladığımız Şamil Ünal; “Benim en büyük hayalim şampiyonluk yaşamak. Göztepe Türkiye’nin en büyük kulüplerinden biri burada çok başarılı bir sezon geçirerek Göztepe’nin hedeflerine emin adımlarla yürümesi için katkı sağlamak ve hayallerimi gerçekleştirmek istiyorum” dedi.

20110614_transfer2.jpg

20110614_transfer3.jpg

20110614_transfer4.jpg

20110614_transfer5.jpg

20110614_transfer6.jpg

Renktaşımız Göztepe miz 1.lige doğru yola çıktı :D

Cevap: GÖZTEPE miz

86.yılı bile kutlayacak kadar görmemişlikte nedir böyle. Neyse kutlamanın nasıl olacağını , İzmir'in devinin 100.yıl kutlamalarından öğrenirsiniz artık.

Cevap: Göztepe 86. yılını kutladı

Göztepe’mizden 3 transfer daha 18.06.2011

Bugün kulüp binamızda gerçekleşen basın toplantısında Çaykur Rizespor’dan...

Bugün kulüp binamızda gerçekleşen basın toplantısında Çaykur Rizespor’dan Evren Kürkçü, Körfezspor’dan Ulaç Çağlayan ve Almanya 3.lig ekiplerinden Sandhausen takımında forma giyen Emre Öztürk kendilerini Göztepe’mize bağlayan resmi imzayı attılar.

Geçen hafta itibarıyla başlattığımız transfer çalışmalarına bugün itibarıyla devam ettiklerini belirten Futbol Direktörümüz Ali Gültiken; “Süper lige çıkmak istiyoruz. Bunun için kulübümüz ve camiamız adına çalışmalarımız sürüyor. Her ligin ayrı bir zorluğu var. Her mesafeyi aynı araçlarla kat edemezsiniz. Hedeflerimize uygun araçlar seçip bizde yolumuza devam etmek istiyoruz. Bu amaçla yeni transferlerimizinde bize katkı sağlayacağına inanıyoruz” dedi.

Çaykur Rizespor’un kaptanlığını yapmış Çaykur Rizespor ve Kasımpaşa’da şampiyonluk yaşayan 1982 doğumlu oyuncumuz Evren Kürkçü Göztepe’mizle 2 yıllık sözleşme imzaladı. Atılan imzanın ardından duygularını dile getiren Evren Kürkçü “İlk olarak bu transferde emeği geçen Ali Gültiken ve Özcan Kızıltan hocama çok teşekkür ediyorum. Göztepe geçtiğimiz yıllarda hak etmediği yerlerde mücadele etti. Biz tüm enerjimizi Göztepe’yi layık olduğu yere çıkarmak için harcayacağız. Büyük Göztepe taraftarı bunu hak ediyor” dedi.

Ardından 3 yıllık sözleşme imzaladığımız Körfezspor’dan transfer olan Fenerbahçe altyapısında yetişmiş, Bank Asya 1.ligde Mersin İdman Yurdu ve Malatyaspor’da oynamış 1983 doğumlu Ulaç Çağlayan duygularını dile getirdi. Çok büyük bir Kulübe transfer olduğunu belirten Ulaç “Bana bu görevi verenleri utandırmayacağım. Şampiyonluğa inanmış bir kulüp bende şampiyonluk için terimin son damlasına kadar elimden geleni yapacağım” dedi.

Son olarak Wolsburg altyapısında yetişen geçen yıl almayı planladığımız sözleşmesi nedeniyle transferi gerçekleşmeyen Sandhausen’den transfer edilen 1986 doğumlu Emre Öztürk çok heyecanlı olduğunu belirtirken “Çok mutluyum, heyecandan diyecek söz bulamıyorum. 3 yıllık sözleşme imzaladım. Bu süreçte Göztepe’ye faydalı olup şampiyonluk yaşamak istiyorum” dedi.

20110618_transfer.jpg

20110618_transfer4.jpg

20110618_transfer3.jpg

Yakışır GÖZTEPE me

Ayrıca Karşıyaka karımız olarak bizi öpebilir

:)

Hersene amatöre düşüp hersene bir üst ligden takım satın alıyorlardı sonunda tuttu :) Aydın'lı olarak sevmem pek kendilerini KSK gibi :asd:

Göztepe gibi köklü bir kulubün bank asya'ya cikmasi beni cok sevindirdi. Süper Lig'e bekliyoruz.

Göztepe’mizden 2 Yeni İmza 27.06.2011

Göztepe’miz bugün Altay’dan Yüksek Kayaalp ile 4 yıllık, Boluspor’dan Ömer Ateş ile de 1 yıllık sözleşme imzaladı

Bugün Futbol Direktörümüz Ali Gültiken’in kulüp binamızda gerçekleştirdiği basın toplantısında yeni transferlerimizi basın mensuplarına tanıtırken transfer dönemiyle ilgili genel bir değerlendirme yaptı.

Futbol Direktörümüz Ali Gültiken “ Bugün yeni sezon için çalışmalara başlıyoruz. Camiamız ve kulübümüz adına şampiyonlukla dolu bir sezon diliyoruz. Hedefimiz geçen yıl olduğu gibi şampiyon olup, Süper lige çıkmak. Bu süreçte bizi hedefe götürebileceğine inandığımız önemli oyuncuları kadromuza dahil ediyoruz. Yaptığımız transferlerin kariyerlerine bakıldığında hep önemli oyuncular. Göztepe’mizin önemli bir imajı var. Birçok oyuncu ilk tercih olarak kulübümüzde oynamak istiyor. Bu süreçte bazı spekülasyonlar ortaya atıldı. Biz kulübümüz olarak arzu ettiğimiz her oyuncuyu kadromuza dahil edebilecek güçteyiz. Biz takıma katkı sağlayacak oyunculara bakıyoruz “dedi

Transfer dedikodularına da açıklık getiren Futbol Direktörümüz Ali Gültiken basında çıkan Ayhan Akman, Mehmet Yıldız ve Orhan Ak gibi futbolcularla ilgilenmediklerini belirtirken; bu oyuncularla ilgilenmiyoruz derken bu kalitede futbolcu almayacağız anlamına gelmesin” dedi.

Futbol Direktörümüz Ali Gültiken’in yaptığı açıklamadan sonra Boluspor’dan transfer ettiğimiz, 1 yıllık sözleşme imzalayan, Kayseri Erciyesspor, KDÇ Karabükspor’da ve Elazığspor’da şampiyonluk yaşamış Ömer Ateş duygularını dile getirdi. Yaptığı açıklamada Ömer Ateş “Göztepe’nin büyüklüğü tüm kamuoyu tarafından bilinen bir gerçek. Böyle büyük bir camianın oyuncusu olmaktan çok mutluyum. Geçen hafta transferi gerçekleşen Bülent Bal ile ilginç bir istatistiğimiz var. Biz Elazığspor ve KDÇ Karabükspor’da birlikte şampiyonluk yaşadık. Bülent abi ile üçüncü şampiyonluğumuzu inşallah Göztepe’de yaşayacağız” dedi.

Ardından duygularını dile getiren Altay’dan Göztepe’mize transfer olan, 4 yıllık sözleşme imzaladığımız, Beşiktaş altyapısında yetişmiş, süper lig transferi gerçekleşeceği dönemde talihsiz bir sakatlık geçiren Yüksel Kayaalp “ Ali hoca beni aradığında çok heyecanlandım. Göztepe’nin ismini duyunca konuşmamız çok kısa sürdü. Söyleyecek bir şey bulamadım. Hedeflerim arasında süper ligde oynamak var. Bunu kulübümle birlikte gerçekleştireceğime inanıyorum. Bunun için elimden geleni yapacağım” dedi.

20110627_transfer.jpg

20110627_transfer2.jpg

20110627_ant.jpg

20110627_ant4.jpg

20110627_ant5.jpg

20110627_ant6.jpg

20110627_ant7.jpg

20110627_ant2.jpg

20110627_ant3.jpg

Yeni sezon hazırlıklarına başladık 27.06.2011

Göztepe’miz yeni sezon hazırlıklarına başlamak üzere bugün Gürsel Aksel Tesisleri'nde toplandı

Toplanmanın ardından antrenman yapmak üzere İnciraltı Tesislerine hareket eden Göztepe’miz sezonun ilk antrenmanını yaptı. Futbol Direktörümüz Ali Gültiken’in de katıldığı antrenmana basın mensupları yoğun ilgi gösterdi. Bu hafta çalışmalarını İzmir’de sürdürecek olan Göztepe’miz birinci etap kampı için 4 Temmuz’da Bolu’ya hareket edecek.

Cevap: Göztepe 'den Son Haberler

Yasin Avcı ve Fuat Onur Göztepe’mizde 01.07.2011

K.D.Ç Karabükspor’dan Yasin Avcı ve Mersin İdman Yurdu’ndan Fuat Onur ile üçer yıllık sözleşme imzaladık.

Bugün Futbol Direktörümüz Ali Gültiken, kulüp binasında düzenlediği basın toplantısında yeni transferlerimizi basın mensuplarına tanıttı. Transfer döneminde önemli bir aşamayı geride bıraktıklarını belirten Futbol Direktörümüz Ali Gültiken; “Sezon başından beri düşündüğümüz birçok oyuncunun transferini gerçekleştirmiş durumdayız. Süper lig hedefimiz doğrultusunda kadromuza önemli isimleri dahil ettik. Bundan sonra yapacağımız transfer santrafor olacak. Bunun için yurt içi ve yurt dışında çalışmalarımız sürüyor. 2 transfer daha yapıp transfer dönemine noktayı koyacağız” dedi.

Geçen yıl Mersin İdman Yurdu’nda şampiyonluk yaşayan Fuat Onur; “Göztepe ismi beni çok heyecanlandırdı. Göztepe’ye geldiğim için çok mutluyum. Bu kulübün başarısı için elimden geleni yapacağım" diyerek duygularını ifade etti.

Fuat Onur’un ardından konuşan geçtiğimiz yıllarda Bank Asya 1.ligde gol kralı olmuş, Türk futbolunun istikrarlı ismi, K.D.Ç Karabükspor’da şampiyonluk yaşamış Yasin Avcı; “Göztepe formasını giymek için sabırsızlanıyorum. Bu camiayı çok yakından tanıyorum. Taraftar kitlesi ve camiasıyla çok büyük bir kulüp. Göztepe’yi süper lige çıkarmak için elimden gelen bütün mücadeleyi göstereceğim” dedi.

20110701_transfer.jpg

20110701_transfer2.jpg

20110701_transfer3.jpg

Korhan Öztürk Göztepe’mizde

Korhan Öztürk Göztepe’mizde Göztepe Spor Kulübü Resmi Web Sitesi

Aydın Karabulut’u renklerimize bağladık

Aydın Karabulut’u renklerimize bağladık Göztepe Spor Kulübü Resmi Web Sitesi

Yeni transferlerimiz Korhan ve Aydın Bolu Kampında Göztepe Spor Kulübü Resmi Web Sitesi

Yeni transferlerimiz Korhan ve Aydın Bolu Kampında

Göztepe’mizin Bolu kampı başladı

Göztepe’mizin Bolu kampı başladı Göztepe Spor Kulübü Resmi Web Sitesi

İlk maçımız beraberlik ile sona erdi 1-1 08.07.2011

Göztepe'miz ilk hazırlık maçını Boluspor ile Bolu'da yaptı. İlk 45'i 1-0 geride kapatan Göztepe'miz, ikinci yarıda Emin'in attığı golle beraberliği yakaladı

İlk maçımız beraberlik ile sona erdi 1-1 Göztepe Spor Kulübü Resmi Web Sitesi

Göztepe'mizin 2. hazırlık maçında Kartalspor ile karşılaştı. Maç Bolu'da kamp yaptığımız otelin tesislerinde oynandı.0-0

Karşılaşma golsüz sona erdi 0-0 Göztepe Spor Kulübü Resmi Web Sitesi

Samet Albayrak resmen Göztepe’mizde 22.07.2011

Göztepe’miz, Adana Demirspor’dan Samet Albayrak’la 4 yıllık sözleşme imzaladı.

Üst Alt