Göztepe Gürsel Aksel Stadyumu | 20.000 - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Göztepe Gürsel Aksel Stadyumu | 20.000

O bölge uygun degil cünkü sehrin gobegi trafik ve park sorunu zaten var 30 k ve uzerini kaldirmaz, stat bitince nasil olacak bilmiyorum stadin 750 metre ilerisinede istinye park yapiliyor oda seneye bu zamanlar bitecek trafik sorunu iyice artacak

O bölgeye yapmak zorunda mıydılar, Doğanlar'da maç izlemeye giden adamlarsınız. Balçova'ya doğru kaysaydılar. İzmir büyük bir stadyumu hakediyor.

Duygu yogunlugu yasayacagim musaba olacak suphesiz

Bu sefer duzgun bir saat tak

D7gaSi-XkAI_6oz

Gectigimiz hafta gorme firsatim oldu.

Taraftar acisindan Turkiye'nin en heyecan verici deplasmani olabilir.

Konum muazzam. Deplasman tribununu Cesme otobanindan F. Altay cikisindan stada sokarlar diye dusundum ama nasil olur, ne olur gercekten kapali kutu bir deplase... :-)

Bende önünden geçtim geçen hafta.Konum itibarı ile muazzam yerde fakat trafiğin anası bellencek güzelyalı da.

Göztepe Güzelyalı trafiği zaten yıllardır sıkıntılı asıl.sikintiyi stat değil istinyparkmi nedir AVM yapıyorlar o daracık bölgeye trafiğini anasını o ağlatacak
Stada maça gelecekler toplu taşıma kullanırsa hiç başları agrimaz stadın yakınına kadar tramvay ve metro geliyor

Ben illa arabamla gelecem derse ozamanda trafik trafik diye zirlar

Göztepe Güzelyalı trafiği zaten yıllardır sıkıntılı asıl.sikintiyi stat değil istinyparkmi nedir AVM yapıyorlar o daracık bölgeye trafiğini anasını o ağlatacak
Stada maça gelecekler toplu taşıma kullanırsa hiç başları agrimaz stadın yakınına kadar tramvay ve metro geliyor

Ben illa arabamla gelecem derse ozamanda trafik trafik diye zirlar

Bu guzelyali isminde bir sikinti var galiba
Istanbuldaki guzelyalida da cok trafik oluyor

Üst Alt