Göztepe-Karşıyaka Derbisi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Göztepe-Karşıyaka Derbisi

Karşıyaka-Göztepe arasındaki büyük mücadele 7 yıl sonra tekrar başlıyor. Cumartesi günü karşılaşacak olan 2 ekip arasındaki ilk maç 1959 yılında oynandı. İlk maçı Göztepe 3-2 kazanırken; karşılaşmanın gollerini Göztepe’den Tuncer Çeliktaş, Rahmi Kaleci, Özdemir Boyar; Karşıyaka’dan ise Özcan Öngen(2) kaydetti.

Devami GSC Portal'da

Cevap: Göztepe-Karşıyaka Derbisi

Biletimi aldım 30,00 TL

kan çıkmaz olay çıkmaz diye umuyorum

zira 2000-2500 KSK li olacak

en azından ben karışmam olaya kavgaya maçımı izler gelirim

ah bir yensek ksk yi :)

2000-2500 Ksk'lı Ksk tribünlerinde olucak.

Biletleri öncelikle kombinelere sattıkları icin bize kalmadı ne yazık ki , 10 kişi Göztepe açık tribünden almak zorunda kaldık.

Tabi yeşil-kırmızı şekilde gelmeyi planlamıyoruz maça orası ayrı, spor izleyicisi gibi gidip dönmeyi umuyoruz, stada da bizim taraftarlarla gelemiyces ne yazık ki dikkat cekmemek icin. Yüzlerce kişi Göztepe tribününe girmek zorunda kalıcak ne yazık ki bizim gibi, biletler 5 dk da tükenmiş , zaten 2500 nedir ki.

Bu arada konu acarken ilk macın yanına bir de son macı ekleyelim mümkünse, 5'te bırakmıştık iyi hatırlıyorum o maçı.

İki takımda ilk hafta iğrenç futbol oynadı. Umarım bol pozisyonlu taraftarların bir dakika yerine oturamadığı bir maç olur.

Olaysız bir maç olmasını ve Karşıyaka'mızın bıraktığı yerden devam etmesini diliyorum :)

2000-2500 Ksk'lı Ksk tribünlerinde olucak.

Biletleri öncelikle kombinelere sattıkları icin bize kalmadı ne yazık ki , 10 kişi Göztepe açık tribünden almak zorunda kaldık.

Tabi yeşil-kırmızı şekilde gelmeyi planlamıyoruz maça orası ayrı, spor izleyicisi gibi gidip dönmeyi umuyoruz, stada da bizim taraftarlarla gelemiyces ne yazık ki dikkat cekmemek icin. Yüzlerce kişi Göztepe tribününe girmek zorunda kalıcak ne yazık ki bizim gibi, biletler 5 dk da tükenmiş , zaten 2500 nedir ki.

sakın kskli oldugunuzu belli etmeyin orda :asd:

5 6 sene İzmir de kaldım birkez denk gelemedim.İzmir den ayrıldım hemen aynı sene ligde karşılaşıcaklar.

Başarılar Göztepe :D

Üst Alt