göztepe taraftarı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

göztepe taraftarı

La bu ülkenin insanları niye böyle ya? Sorsan diğerleri İzmir'e gavur der bunlar İstanbul'a Bizans filan diyor nasıl bir gerçeklik algısı var memlekette ben hala çözemedim kafalar çok başka.

Cok cirkindi , asiri rahatsiz oldum aralarinda mac izlerken

Eger bunlar tum istanbul takimlarina boyleyse 1 sene sonra en nefret edilen takim olur cikarlar

Bu kadar kufur hakaret hic duymamistim

haplı falan heralde o herif. helal valla saçma sapan tavırlarıyla dünyaya duyardı kendince kulubunu taraftarını
ne mal herifler var ya

hayatımda bunlar kadar şımarık, içi boş, kendini bir halt zanneden bir taraftar grubu görmedim. iyi koyduk gereksizler.

Onun Bunun cocuklari olduklarini belirtmekte fayda var

Koyduk mu koyduk

Acidi mi acidi

Bidaha koyacagiz mi koyacagiz

ek olarak maç sonu şampiyon olan takımı bir kez bile alkışlamadılar. maç bitmiş, olay bitmiş bari onu yapaydınız. ama yok siz fanatiksiniz, holigansınız, bizans mizans saçmalıkları, her neyse. dünyanın en gereksiz taraftar oluşumu.

izmirli oldugu icin kendini bok sanan zihniyetin urunu zatlar
5bin kisilik stadda 2 tezahurat yapti diye kendini buyuk taraftar sanip bize kufur etmesi gayet dogaldir
bilsinler ki salt izmirdeki gs taraftari osursa goztepe taraftarinin %95i telef olur
pro karsiyaka temali bir cumle de ilistirirdim ama basketten hatirladigim onlarin da ayni bok oldugu
ama suc bizde izmir takimi olsun fln diye bu dangalaklari destekliyoruz yeri geldiginde
o kadar mulayim taraftara sahip anadolu kulubu varken

Ya ne alkislamasi , bir olay oldu utanc vesilesi , tam bizim kulubenin arkasindaydim , iftar saati gelince su molasi seklinde hakem oyunu durdurdu , o esnada iceriden tribunlere su getirildi

Ama yetmedi

Birisi tribunden terime su atsaniza diye isaret etti , terim baslatti sonra tum yedek kulubesi sulari tribune verdi

Allahi var amigolari da tesekkur etti , ama arkadan "onlarin suyuyla iftar acan hic tutmasin zaten..." gibisinden aptal aptal bagirdilar , bir kac gaza gelen de kendilerine verilen sulari geri firlattilar

Rezalet bir uc ornekti

Üst Alt