göztepe taraftarı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

göztepe taraftarı

her kulübün holigan taraftarları vardır. eskişehir gibi elit, kültür seviyesi yüksek bir şehrin bile. forumda eskişehirspor'a veya taraftarına sempati duyan var mı ? bizzat tanıdığım avukat, öğretmen göztepe taraftarı var. söz konusu futbol olunca fanatizmin dibine vuruyorlar. mülayim anadolu taraftarlarını da merak ettim doğrusu. konyaspor, trabzonspor, ankaragücü falan mı acaba ?

Mulayim anadolu taraftari yorumuna ben de katilmiyorum ama biliyorsunuz cokca deplasman yapiyorum firsatini bulunca , amacsiz bir takimin bu kadar abarti hiddetini ilk kez gordum

Iftar icin verilen suyu , ki su yine en nihayetinde goztepe stadindan verilen bir sey , "onlarin suyunu mu iceceksiniz" soylemiyle geri firlatma seviyesini ilk kez test ettim

Mulayim anadolu taraftari yorumuna ben de katilmiyorum ama biliyorsunuz cokca deplasman yapiyorum firsatini bulunca , amacsiz bir takimin bu kadar abarti hiddetini ilk kez gordum

Iftar icin verilen suyu , ki su yine en nihayetinde goztepe stadindan verilen bir sey , "onlarin suyunu mu iceceksiniz" soylemiyle geri firlatma seviyesini ilk kez test ettim

hocam ben 26 yıllık izmirliyim. karşıyaka görüp görebileceğiniz, türkiye'nin en laik ve yaşanası ilçelerinden biridir. ama gel gelelim karşıyaka taraftarı kadar olay çıkarmaya meyilli, antipatik grup görmedim.

Medyanın gazına gelmiş şımarık velet taraftar grubu 550 aslan stadlarında gerekli dersi vermiştir, Gs ile uğraşanın çocuğu olmaz göztepe aklını başına al dolduruşa gelme.

çoğu fenerliydi . ama bu göztepe taraftarının malum sıfatı taşıdığı gerçeğini değiştirmiyor.
göttepeliler

İgrenc bir taraftar gurubu
Besiktas'ın kücükleri bunlar,sürekli bir nefret söylemi eziklik psikolojisi istanbul nefreti en cok biz bağırırız falan filan.

Hele o müptezel rıza'nın mac sonu terbiyesizliği, kendini dizi de sandı herhalde değisik.
O kadar mütevazi takımlar var anadolu da bu hıyarlar çıktı diye sevindik bide. Bundan sonra istanbul'da nasıl ağırlıyoruz sizi bakalım.

Eskişehir taraftarının da bunlardan farkı yok. Nefret ediyorum hepsinden

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bize neden bu kadar bilendiklerini anlamadım. Hem taraftar olarak hem de takım olarak fb'ye bjk'ye böyle oynadılar mı bu sezon sanmıyorum. Bir de bir ara bize sağlam küfür ettiler onu duydum. Gün gelir bizim elimize düşerler. İzmir takımı süper lige çıktı diye sevinmiştik ama pişman ettiler.

Ayrıca @Serkan Şafak bundan böyle ayağını denk al.

Fanatiklikten falan bahsedilmiş de hiçbir iddian yokken böyle şeyler yapmak şerefsizlikle açıklanabilir fanatiklikle değil.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

gillas denen it dün mesela sakatlandigi icin baya tepindi ve üzüldü
birileri bunlari fena sekilde gazlamis
zaten bunu bekliyordum ama bu kadarini tahmin etmemistim

nWTXSC.png

FXpsh1.png

bu anonim çocuklarını unutmamak lazım .

Üst Alt