göztepe taraftarı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

göztepe taraftarı

inşallah karşiyaka gibi temiz kulüpler süper lige kadar yükselirler ve göztepe gibi çirkin kulüpler ptt. 1 lige kadar düşerler. igrenç haysiyetsiz omurgasiz pislikler.

inşallah karşiyaka gibi temiz kulüpler süper lige kadar yükselir ve göztepe gibi çirkin kulüpler ptt. 1 lige kadar düşerler. igrenç haysiyetsiz omurgasiz pislikler.
Karşıyaka gibi temiz kulübü ironi olarak kabul ediyorum. Zira ne Karşıyaka ne Göztepe adam değildir. Taraftarının çoğunluğu da pislik, insan müsveddesidir. İkisi de amatör kümeye düşsün, yok olsun mümkünse bu kafa ile devam edeceklerse ya da Altınordu gibi ahlaklı, gerçek Atatürk çocukları olsunlar.

Hiç kimse bu iki kulübü de Atatürk severdi demesin. Atatürk ile alakası olan kulübün taraftarı bu kadar rezil bir grup olamaz. Olmasın da. Bunu doğma büyüme Karşıyakalı olarak söylüyorum. Sonradan İzmir'den ayrıldım gerçi de. Kulüplerin taraftar grubu ile şehrin yaşam kültürü arasında tam bir zıtlık var.

Karşıyaka bunlardan beter basket maçlarında ne oldukları belli onların bizim bizden başka dostumuz yok bjk'ye gelince çatır çatır maç satan göztepe bize gelince şampiyonluk maçı hırsıyla çıkıyor taraftar ve topçular hepsi köpek gibi oynuyor.

Akhisarla oynuyacaz medya gazlıyor, aykut konuşuyor, yorumcular akhisar şöyle böyle maç satmaz okan şudur budur diyor akhisar köpek gibi oynuyor.

Malatyayla oynuyacaz yine aynı şey baktılar iş son haftaya kaldı.

Göztepe'yi 1 hafta gazladılar durmadan kendileri konya maçını kesin kazanmışta bizi bekliyor gibi aykut konuşuyor, konya maçına bakıyoruz etoo maça ben çıkmıyorum diye atar yapıyor, kalecileri ne hikmetse yine cezalı olmuş fb'ye karşı olunca, saçma sapan gollerle 3 0 geriye düştüler hemen haklılarmış konya maçını takmamakla çoktan halledilmiş.

Göztepe'ye gelince istanbul nefretleri yok bunların nefretleri bizeydi şampiyonluktan edelimde bizi konuşsunlar istediler tabi gaz, teşvik vs'de var ama büyük bir takımı yenelimde herkes görsün bizi dediler.

En yakın zamanda küme düşmeleri dileğiylen.

Karşıyaka gibi temiz kulübü ironi olarak kabul ediyorum. Zira ne Karşıyaka ne Göztepe adam değildir. Taraftarının çoğunluğu da pislik, insan müsveddesidir. İkisi de amatör kümeye düşsün, yok olsun mümkünse bu kafa ile devam edeceklerse ya da Altınordu gibi ahlaklı, gerçek Atatürk çocukları olsunlar.

Hiç kimse bu iki kulübü de Atatürk severdi demesin. Atatürk ile alakası olan kulübün taraftarı bu kadar rezil bir grup olamaz. Olmasın da. Bunu doğma büyüme Karşıyakalı olarak söylüyorum. Sonradan İzmir'den ayrıldım gerçi de. Kulüplerin taraftar grubu ile şehrin yaşam kültürü arasında tam bir zıtlık var.

Altinordu 2 kulüpten daha şerefli oldugunu katiliyorum

Ya herşeyi anladım da
Dün Mustafa cengiz konuşuyor
Alico efendi gelip şampiyon göztepe diye bağırıyor
Psikolojisinin ne kadar bozuk olduğunu bağırırkenki yüz ifadesine bakarak anlayabilirsiniz.
Haplanmış olma ihtimali yüzde 90

Cok cirkindi , asiri rahatsiz oldum aralarinda mac izlerken

Eger bunlar tum istanbul takimlarina boyleyse 1 sene sonra en nefret edilen takim olur cikarlar

Bu kadar kufur hakaret hic duymamistim

Sizi Eskişehir'de bir büyük maçta görmek isterdim Sinan Bey. İçerisinde kadınların da bulunduğu 7-8 kişilik bir akraba/aile ile açıkta en sağda oturmuş sadece maçımızı izlerken, sadece oturuyoruz ve bağırmıyoruz diye maçı bırakıp bize dönerek küfürlü tezahürat yapmaya başladılar. İşin ilginç yanı bu iki takımın da bulunduğu şehirlerde yaşayan insanların Türkiye'deki algısının "kendini geliştirmiş, kültürlü" insanlar olarak anılıyor olmaları. Gerçi Eskişehir'de maçlara giden kitlenin büyük kısmının hangi semtlerden geldiği belli. Büyük ihtimal İzmir içinde aynı şey geçerlidir.

Ayrıca Eskişehir tribünündeki 25 yaş altı bütün insanların Eskişehir taraftarı olma sürecinin de Süper Lig'e çıkmasıyla başlaması da ayrı komik. Lisede bütün sınıf Galatasaray, Fenerbahçeli falan iken ertesi sene ortalığa "şehr-i müdafa" diye dolaşan kekolar çıkmıştı. :asd:

Ait olduklari yere yollayacagiz gelecek sezon

Ayrica sadece spor konusunda degil genel olarak Türkiye Cumhuriyetinin en güzel sehirlerinden biri olan Istanbul'dan nefret edenler varsa kendilerini tutmayalim

hamsiler gibi istanbul takımlarına karşı nefretleri var. bizans nedir ..k ? bir topçunuzu alsak kıçınız temiz don görecek diye bayram edersiniz.

Tamer denen bjkli it muhtemelen futbolcuları hafta boyunca ve maç öncesinde "tarihe geçme fırsatı" olarak gazladı.

İstanbul takımı he ?

Birileri şunlara şu iki kelimeyi yan yana boşuna olmadığını anlatmaya çalışsın..

'Galatasaray Türkiye'dir!!!'

Bir "İstanbullu" lafı tutturmuşlar gidiyor. Akılları sıra İzmir fanatizmi yapıyorlar ama taraftarlarının hatrı sayılır bir kısmı doğulu. Nasıl olacak bu iş ?

Dun caresizlikten "biz yensek de bu fb li oc ler sampiyon olmasin basaksehir olsun" diyorlardi , o sanki kirsehir takimi

Bir tanesinin de mesajini gordum arkadan . Sen Gs li degil miydin yazmis karsidaki , cevabi "fetocu olduklarini ogrenince terkettim basaksehir olsun" seklindeydi

Nereden tutsan elde kaliyor

Kendilerini bir bok sanan Bjk'nin pilot takımını destekleyen 2 hafta sonra feci gt olacak taraftar grubu

Dcr5HjIWsAE5TVp
evt bize yaşatamadılar ama bjk'ye cehennemi yaşatmalarını bekliyoruz

Resmen cenabet kulüp.

Biz gittik aldık beşiktaş gitti aldı, ulan karagümrük kadar ağırlığınız olsun be kardesim

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt