Göztepe'de Ryan Donk Sesleri


Selçuk Şahin'in 2,5 sahalardan uzak kalacak olması Göztepe'yi harekete geçirdi. Sarı kırmızılı kulüp, Ryan Donk için girişimlere başladı.

Avusturya kampında Katar ekibi Al Sadd ile oynanan hazırlık maçının 43'üncü dakikasında sağ dizinden sakatlanan 36 yaşındaki futbolcunun ön çapraz bağlarında tendinit olduğu ifade edildi.

Günlerdir süren tedavilerin sonuç vermemesi yüzünden bu hafta içinde ameliyat olacağı bildirilen Selçuk'un yaklaşık 2.5 ay sahalardan uzak kalacağı öğrenildi. Ameliyat sonrası 3 hafta dinlendirilecek deneyimli futbolcunun 8'inci haftadaki Antalyaspor maçında sahalara dönmesi öngörülüyor. Selçuk'tan gelen kötü haberle sarsılan sarı kırmızılıların orta sahaya takviye yapabileceği iddia edildi.

Rota Ryan Donk

Defansif orta saha olarak kadrosunda sadece Rajko Rotman'ı bulunduran Göztepe'de arayışların başladığı, rotanın Galatasaray'la yol ayrımına gelen Hollandalı Ryan Donk'a çevrildiği bildirildi. Göztepe'nin yeni transferleri Andre Castro ve Oscar Scarione'nin, Kasımpaşa'dan takım arkadaşı oldukları Donk'a, Göztepe hakkında bilgiler verdiği kaydedildi.
 
Donk öyle bir adam ki 36 yaşındaki Selçuk Şahin'in sakatlanması ile alternatif olarak transfer edilmek isteniyor. Başka sözüm yok hakim bey.
 
Inşallah doğru haberdir bonservis istemeden gönderilsin fazla uzatmasınlar hemen yollasinlar böylece yüzyılın kaziklarindan birini göndermiş oluruz
 
Bu adamlar küçük takımların büyük oyuncuları gitmeleri durumunda yine iş yapacaklardır bence. Umarım biz dersimizi alırız da çapı Anadolu takımlarını aşamayan topçular almayız artık.


GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
 
Üst Alt