Göztepe'den Yasin Öztekin Atağı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Göztepe'den Yasin Öztekin Atağı!

5220776.jpg

Süper Lig'de son olarak Beşiktaş'a sahasında 3-1 mağlup olan Göztepe'de transfer harekatı başladı.

Teknik Direktör Tamer Tuna'nın Beşiktaş maçı sonrası, "Devre arasında mutlaka takviye yapacağız" açıklamasının ardından sarı-kırmızılıların Galatasaraylı kanat oyuncusu Yasin Öztekin'le ilgilendiği belirtildi. Bu sezon teknik direktör Igor Tudor'un fazla şans vermediği futbolcu için nabız yoklayan Göztepe'nin devre arasında transferi bitirmeye kararlı olduğu vurgulandı. Teknik heyetin, Yasin'in menajeri Ahmet Bulut'la da sık sık fikir alışverişinde bulunduğu belirtildi.

Galatasaray'la sözleşmesi mayıs ayında bitecek deneyimli futbolcunun da oynayabileceği bir takıma gitmek istediği ifade edildi. Yasin'i transfer edip hücum hattını güçlendirmeyi planlayan Göztepe'nin bir forvet ve stoper alacağı da kaydedildi. Galatasaray'a 2014-15 sezonunda Kayseri Erciyesspor'dan transfer olan Yasin Öztekin, 1 şampiyonluk, 2 Ziraat Türkiye Kupası ve Süper Kupa sevinci yaşandı. Galatasaray'da toplam 125 maça çıkan Yasin Öztekin, 26 gol atarken, 6 kez de A Milli Takım'ın formasını terletti.

TORBALI'DA LANSMAN PAZARTESİ

Torbalı Pancar'da Göztepe'ye tahsis edilen araziye inşa edilecek altyapı tesislerin lansmanı 13 Kasım Pazartesi günü yapılacak. Başkan Mehmet Sepil'in annesi Aliye Sepil'in vefatı nedeniyle ertelenen lansman saat 15.30'da Belediye Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilecek. Toplantıya AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, Torbalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez, Başkan Mehmet Sepil, yöneticiler, futbolcular ve teknik heyet de katılacak.

Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez, Göztepe'nin altyapı ve tesis hamlesine destek vermek amacıyla Pancar'da 103 dönümlük bir araziyi tahsis ettiklerini hatırlatarak, "Torbalı'nın bir spor kenti olması için çok önemli bir adım attık. Göztepe gibi büyük bir camianın ilçemizi seçmesi bizleri çok mutlu etti. Bu tesis Torbalı'nın tanıtımı sağlayıp, bölge halkına da büyük yarar sağlayacak. Bizim tüm İzmir kulüplerine kapımız açık" diye konuştu.​

DHA

bu göztepe düşer yakında ben söyleyeyim. Nerede dirençsiz oyuncu varsa onları topluyorlar geçen yıl ki GS gibi keko takımları yenerek kendilerini kandırmasınlar. adam akıllı hoca bulup mücadele gücü yüksek oyunculara yönelsinler.

bu göztepe düşer yakında ben söyleyeyim. Nerede dirençsiz oyuncu varsa onları topluyorlar geçen yıl ki GS gibi keko takımları yenerek kendilerini kandırmasınlar. adam akıllı hoca bulup mücadele gücü yüksek oyunculara yönelsinler.
ligi tanıyan oyuncu sayısını abartmamaları lazım. gouffran gibi adamları da almasınlar ama, adam belli ki yatmaya gelmiş. andre castro gibi 2 tane adam bulurlarsa ilk 7 içerisinde bitirirler.

HTC 10

Yanında Sinan-Balta-Koray-Emrah dan seçip beğendiklerini de @Serkan Şafak için veririz ki Tarık hariç hepsi işlerine yarar...

Transfer sezonunda alınmasını en çok istediğim futbolculardan biriydi Castro. Yaşı uygun, istikrarlı, mevkisinin orjinal adamı, bonservissiz; daha ne olsundu?...

Castro şu an Badou'nun oynadığı rolü şu an en iyi oynayacak adamlardan biri. Badou etrafına, etrafı Badou'ya alışınca büyük ihtimalle en iyisi Badou olacak ama şu an Castro süper olurdu.

Castro şu an Badou'nun oynadığı rolü şu an en iyi oynayacak adamlardan biri. Badou etrafına, etrafı Badou'ya alışınca büyük ihtimalle en iyisi Badou olacak ama şu an Castro süper olurdu.

Ndiaye-Belhanda ikilisinden birinin yerine Castro alınsın isterdim; kadro planlaması açısından çok daha doğru bir hamle olurdu ve totalde en az 10-12 m euro gibi bir maliyet farkı da cabasıydı...

Keşke ama Ndiaye' nin Castro kadar verimli olacağını pek sanmıyorum doğrusu. Kötü futbolcu olduğundan değil, oyun profilini buna çok uygun görmediğimden. Fernando-Castro-Ndiaye ile harika bir orta saha hattına sahip olabilirdik...

Ndiaye-Belhanda ikilisinden birinin yerine Castro alınsın isterdim; kadro planlaması açısından çok daha doğru bir hamle olurdu ve totalde en az 10-12 m euro gibi bir maliyet farkı da cabasıydı...

Keşke ama Ndiaye' nin Castro kadar verimli olacağını pek sanmıyorum doğrusu. Kötü futbolcu olduğundan değil, oyun profilini buna çok uygun görmediğimden. Fernando-Castro-Ndiaye ile harika bir orta saha hattına sahip olabilirdik...

Katılıyorum hepsine. Umarım Fenerbahçe veya Beşiktaş almaz Castro'yu. Hele ki Fenerbahçe için ilaç olur.

Ben bizimkilerin yerinde olsam Castro için verebildiğim kadar oyuncu verip en az nakitle alırım. Badou ve Belhanda için gizli gizli sürekli pazar yoklarım. Onlardan biri gittiği anda Castro çok net o işleri yapar.

Üst Alt