Gözümün içine baka baka oturacaklar - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gözümün içine baka baka oturacaklar

Cevap: Gözümün içine baka baka oturacaklar

kapagin takilip takilmamasi önemli degil önemli olan sürekli adnan polatin yalan söylemesi önce mayis dedi sonra 2012 de yapacagiz dedi simdi de takmayacagiz diyor bi kere de sözünde dur yahu

Cevap: Stadın üstünü kapatmayacağız

Bu ne ya saçmalamasınlar çatı üstü kapanıra uygun inşa edildi.Bir işide düzgün yapın yüzünüze gözünüze bulaştırmayın!!

geçenlerde bir gazetede görmüştüm stadın kapaklarını thy yapacakmış diye hatta kapakların üstünede logosu olacaktı doğruluk payı varmı bilen söylesin.

Isin Celebi ve Ali Hashas 2011 diyor, Adnan Polat'ta son zamanlarda 2012 demeye basladi cati kapaklari icin. Bence bu saatden sonra bu kapaklar takilmaz. TOKI ile olan zorunluluk sözlesmesinide bir türlü fesh ederler.

Kapaninca boyle olur

58-Amsterdam-Arena.jpg

Olmasa da olur gibi saçma lafları kafamızdan atalım lütfen.Yönetim bi bahane bulsakta yapmasak derdinde.

Görüntü dışında pek bir katkısı olmayacak. Bence fazla abartmayalım, sadece kapaklara harcanacak paranın nerelerde kullanıldığını takip edelim yeter.

Çaydanlık mı nan bu kapağını takmasadan su kaynar diyebileceğin. :D Sinirlendirmesinler adamı taksınlar o çatıyı. Sanki bana Gökhan İnler alacaklar yaza.He alacaksanız ayrı tabi..:lol:

Çatı kapanmasa da olur. Ama asıl sinir bozucu olan aylarca çatının kapanacağı sözünü veren başkanın şimdi lafından dönmesi. Eee, alıştık zaten.

Bu haberin doğruluğuna inanmıyorum. Daha öncede bu tip haberler yapıldı ve yalanlandı.

Yağmurlu ve özellikle de karlı havalarda maç izleyesi gelmiyor insanın. Çatının yapılmasını çok istiyorum o yüzden. Gerçi alttan ısıtma kar sorununu çözer ama gene de çatı yapılsa çok daha iyi olur.

Üst Alt