Grafik Tasarım Firması İçin İsim Fikirleri - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Grafik Tasarım Firması İçin İsim Fikirleri

Cevap: Grafik Tasarım Firması İçin İsim Fikirleri

Arkadaşlar şuan çıkmam gerek yarın bakacağım fikirlere tekrar . Hayırlı akşamlar.

SİNT TASARIM VE İNTERNET HİZMETLERİ. ( SiZE'ın Sİ si FONT un NT si = SİNT )

HAYDİ VATANDAŞ TASARLANACAK BİŞEY VARSA SİNT E TASARLATIN. GEELL

YADA FOZE İNTERNET HİZMETLERİ. ( FOnt siZE)

HAYDİ KOP GELL VATANDAŞ LOGONU BİZE YAPTIR.

Şu an dediğiniz gibi yapmanın manası yok.

Yani yeni bir site google aratmalarında çok arkada olacak.

Bunun ön sayfalara gelmesi zaman alacaktır. O yüzden site gerektiği hiti alıp ilk 5 sayfa arasına girince böyle dediğiniz gibi çok dile geçiş yapabilir.

Yani yabancı bir şirketin beni arayıp bulması %1 ihtimalli. Belkide daha az. Gerçekçi olmalıyız bunları düşünürkende.

nasreddin hoca fıkrası misali. ya bulursa?

sizin kaybedecek bir şeyiniz yok ekstra çoklu dil destekli site için aynı tasarımda içerik için en fazla 1 hafta uğraşırsınız. yani size çok fazla külfeti olmayan bir şey için kendinizi engellemiş olursunuz. sonuçta sosyal medya da var bu işin içinde. twitterdan veya facebooktan kimlere ulaşacağınızı tahmin bile edemezsiniz. o yüzden zaten netten bulunma olayım az gibi düşünmeyin bence. sosyal ağları kullanacaksınızdır elbetki. şöyle bir durumda var madem gerçekçi olmak gerek o zaman ben müşteri olsam bir tasarım firmasının sitesine girsem yaptıgı tasarımlara, kimlerle çalıştığına vs bakarım. kimlerle çalıştığı kısmında da ingilizce dil seçeneği ön plana çıkabilir yani kendi kendime "hımm.. adamlar yabancılarla da çalışıyorlar demek ki, güvenilir olma ihtimalleri yüksek" şeklinde yorum yaparım ki bunu herkes yapar kurumsal ve kurumsal olmama arasında tercih yapmak gibi bir şey.

neden bu kadar kapalısınız. yani bir düşünelim demek yerine gerçekçi olmak lazım google da yükselmemiz zaman alır e netten bize kimse de ulaşmaz. o zaman html dandik bir site yaparsınız kimse ulaşmayacak nasılsa ? garip geliyor bana. yaratıcı insanlar oldugunuzu düşünüyorum değişik fikirleri de değerlendirmek gerek

Bu işe doğru bir şekilde başlamak istiyorsanız evvela bu başlığı kapatın.

mitoloji isimlerine bakın en güzelleri onlar oluyor...

''ütopya''da fena isim değildir piyasada var mı?gerçi kesin almışlarıdır bu ismi.

ayrıca sonuna grafik ismi koyarak sınırlama yapmayın bence.ne biliyim Adwork falan yazılabilir ve ''reklam'' kelimesinin çeşitli dillerde ki ismide yazılabilir.

Arkadaşlar teşekkür ederim herkese.

Dediğiniz gibi grafik sınırlaması olmamalı.

Medya gibi isimlerle devam edicez. Teşekkür ederim herkese konu kilitlenirse sevinirim.

Ilionx, aklima geliverdi birden. Neden bilmiyorum. (daha yeni baktim bu isimde bir sirket varmis bile :SS:)

Internet, Aslan, ve X grafikerler cok kullanir diye.

Enkralfotosopcu yada enkralfotosopcular.com.tr (bu da espri!)

Üst Alt