Koronavirüs Hakkında Önemli Bilgiler

Şüphelendiğiniz durumlarda 184'ü arayın!

Grand Cherokee Hakkında Yardım

dostalar romalılar renktaşlar , 2001 model 3. TD Dizel grand cherokee araç almayı düşünüyorum ama aklımda deli sorular. Daha önce kullanmış veya şuan kullanan dostlarım beni aydınlatırsa çok sevinirim.
1-Km de kaç kuruş yakar. İstanbul, ankara gibi trafikli bir şehirde değilim. yollar şuanlık boş gidiyoruz.
2-Kronik arızaları var mı? işim gereği hafta içi hatta hafta sonu çok yoğunum , açıkcası bu aracı zırt pırt sanayiye götürecek zamanım yok. Bu araç sanayi konusunda nasıldır?
3-Genelde bu araçlar 300-350 bin kilometre arasında bu km de alsam sorun çıkar mı? motor ömrü ne kadardır?

dostalar romalılar renktaşlar , 2001 model 3. TD Dizel grand cherokee araç almayı düşünüyorum ama aklımda deli sorular. Daha önce kullanmış veya şuan kullanan dostlarım beni aydınlatırsa çok sevinirim.
1-Km de kaç kuruş yakar. İstanbul, ankara gibi trafikli bir şehirde değilim. yollar şuanlık boş gidiyoruz.
2-Kronik arızaları var mı? işim gereği hafta içi hatta hafta sonu çok yoğunum , açıkcası bu aracı zırt pırt sanayiye götürecek zamanım yok. Bu araç sanayi konusunda nasıldır?
3-Genelde bu araçlar 300-350 bin kilometre arasında bu km de alsam sorun çıkar mı? motor ömrü ne kadardır?
2.7 daha çok tercih edilen sorunsuz bir motor olarak bilinir. 3.1 den uzak durmakta fayda var.

Kardeşim yeni her zaman yenidir.Belli yaşı almış dizel araçlar çok masraflı olur(Zaten parçaları pahalıdır), sürekli sanayiye gitmekten zamanla araçtan sogursun, bir bakmışsınız danası(masraf) anasını(fiyat)geçmiş...Zannedersem SUV-Crusuver tarzı bir şey bakıyorsunuz bütçeniz de güncel kur ile 10.000 Euro civarında.Ben zamanında o paralara Chevrolet almıştım şimdi biraz daha pahalıdır ama sen de bütçeye göre yıl olarak yeni bir SUV_Crusuver tarzı bir araç bulabilirsin.

Üst Alt