Graeme Souness - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
basliktaki gorsele bakiyorum sonra aklima ahmet sarbi flaan geliyor onlar futbolcuysa imajdakiler nedir. Imajdakiler futbolcuysa bizim takimda top oynamış fıçılar nedir

ne di10 pogba?

EVg58ZKWkAMcbP2

Graeme Souness'ten bayrak açıklaması:

"Fenerbahçe'nin asbaşkanlarından biri, geçirdiğim kalp operasyonuna atıfta bulunarak, "bir sakatı" transfer eden Galatasaray'ın bilgeliğini sorgulamıştı. 'Sana sakat kimmiş göstereceğim' deyip bayrağı sahanın ortasına diktim"

Souness: "Olayın ardından soyunma odasında otururken, "Bu benim, bittim. Uçak biletim verilecek ve yarın gideceğim." diye düşünüyordum. 10 dakika sonra gözlerinde yaşlarla yönetim kurulumuz geldi ve "Bu zamana kadar futbol kulübünde olmuş en harika şey." dediler."

[Sky Sports]

ustteki eklemis oldugun linke tikladigimda neyi fark ettim biliyor musun sevgili ugur ?

bir altta galatasaray EN(resmi twitter sayfamiz ingilizce versiyon) linkin de oyuncumuz *mertens'in dogum gunu kutlanmis resmi olarak.

bir ihtimal, kulubumuzun resmi twitter hesabi -hoca nin dogum gununu- kutlar sandim.

bu vesile ile kendi adima tesekkur ederim souness hocamizin bu ozel gununu unutmadigindan dolayi.

ps;

uzun suredir forumda aktif degildim.
degerlerimize sahip cikilan basliklar da her daim senin imzan bulunuyor.
emeklerin icin kendi adima kalpten tesekkur ederim sevgili renkdasim.

saygi ve selamlarimla.

@Murat Durmaz ,@Vasfi Vural , @Onur Üründül , @Aras Şimşek , @Hayri Cund , @Naci Liboş , @Barış Savaş , @Kubat Tokmakçı , @Umut Gül , @Doruk Ata TANRIVERDİ , @Keramettin TANRIVERDİ , @Kolpa Kemal Kürek , @Alper Altun , @Sami Karakoç ,
@Murat Yanut , @Oral Sever
ve diger tum renkdaslarimi da gelmisken buradan selamlamis olayim.

seviliyorsunuz.

Son düzenleme:
ustteki eklemis oldugun linke tikladigimda neyi fark ettim biliyor musun sevgili ugur ?

bir altta galatasaray EN(resmi twitter sayfamiz ingilizce versiyon) linkin de oyuncumuz *mertens'in dogum gunu kutlanmis resmi olarak.

bir ihtimal, kulubumuzun resmi twitter hesabi -hoca nin dogum gununu- kutlar sandim.

bu vesile ile kendi adima tesekkur ederim souness hocamizin bu ozel gununu unutmadigindan dolayi.

ps;

uzun suredir forumda aktif degildim.
degerlerimize sahip cikilan basliklar da her daim senin imzan bulunuyor.
emeklerin icin kendi adima kalpten tesekkur ederim sevgili renkdasim.

saygi ve selamlarimla.

@Murat Durmaz ,@Vasfi Vural , @Aras Şimşek , @Hayri Cund , @Naci Liboş , @Barış Savaş , @Kubat Tokmakçı , @Umut Gül ,
@Murat Yanut , @Oral Sever
ve diger tum renkdaslarimi da gelmisken buradan selamlamis olayim.

seviliyorsunuz.
Hoşgeldin Suat abi.Teşekkür ederim sen de seviliyosun.Senle hem futbol hem dizi-film konuşmak çok zevkli ustam..

Üst Alt