Griezmann Resmi Olarak Barcelona’da! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Griezmann Resmi Olarak Barcelona’da!

Ben Ajax'ın çalışkan oyuncuları, önde basan sisteminden sonra savunmada daha uyuşuk ayaklı Barcelona'da 6 numarayı kaldırabileceğini düşünmüyorum. 8'de Arthur-De Jong fena güzel rotasyon ama ben Arthur'un biraz abartıldığını düşünüyorum. Topu iyi saklıyor, pas yüzdesi yüksek ama Iniesta-Xavi'ye alışmış bir yapıya göre biraz fazla düz bir oyuncu olduğunu düşünüyorum. Koke gibi 2 pozisyonu da üst düzeyde oynayabilen bir oyuncunun Barca'da daha fark yaratabileceğine inanıyorum. O yüzden La Liga'da en yakın rakibinde 30 fazla gol atmış, ŞL'de atamamaktan ziyade tutamadığı için elenen Barca'nın Koke gibi daha savunma odaklı, sert bir orta sahaya daha çok ihtiyaç duyacağını düşünüyorum. Tabii Griezmann'ın bonservisinin düşmesi de işi biraz fırsat transferine dönüştürmüş. Adı 1 yıldır yazılan adamın bonservisi neredeyse yarı yarıya düşmüşken almasalardı o zaman da Katalan medyasında ayrı bir karın ağrısı başlardı.

28 yaşında oyuncuya bu kadar para harcamak çok mantıklı değil. Ronaldo yahut messi seviyesinde de değil kendisi, biraz overrated.

Üst Alt