Grosicki: "Hayalim Galatasaray" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Grosicki: "Hayalim Galatasaray"

Cevap: Grosicki: "Hayalim Galatasaray"

Anadolu takımında da iyi oyuncular çıkıyor.Bunların gözünün önünden kaçırmamak gerek.Git Bo Mccalebb'i araştır bir istersen.Adam Mersindeyken iyi oynamasına rağmen küçük takım oyuncusu dedi senin gibi düşünenler adam şimdi Avrupanın en iyi oyun kurucusu.Küçük takımda diye yetenekleri yok olmuyor büyük takıma gelince.Ön yargılarınızı kırın artık

Anadolu takımında da iyi oyuncular çıkıyor.Bunların gözünün önünden kaçırmamak gerek.Git Bo Mccalebb'i araştır bir istersen.Adam Mersindeyken iyi oynamasına rağmen küçük takım oyuncusu dedi senin gibi düşünenler adam şimdi Avrupanın en iyi oyun kurucusu.Küçük takımda diye yetenekleri yok olmuyor büyük takıma gelince.Ön yargılarınızı kırın artık

Futbol'dan baskete atlamışsın :asd:

Kewell'ın Leeds'de ki halini andırıyor. Topu topu iki macını hatırlıyorum gerci.

Eminim Podolski Anadolu takımında parlasaydı senin gibiler küçük takım oyuncusu derdi.Büyük takıma bir kere gidince yetenekleri artıyor sanki.Grosickide kanat oyuncusunda olması gerek tüm yetenekler var mı?Var.Ama kendini size beğendirmesi için illaki bir kere Avrupaya gitmesi gerekiyor herhalde.Çok sığ görüşlü olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim

Eminim Podolski Anadolu takımında parlasaydı senin gibiler küçük takım oyuncusu derdi.Büyük takıma bir kere gidince yetenekleri artıyor sanki.Grosickide kanat oyuncusunda olması gerek tüm yetenekler var mı?Var.Ama kendini size beğendirmesi için illaki bir kere Avrupaya gitmesi gerekiyor herhalde.Çok sığ görüşlü olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim

Bu dediklerini Culio için de söylersin sen şimdi :asd:

Bu dediklerini Culio için de söylersin sen şimdi :asd:
Culionun Grosicki ayarında olmadığı bariz.Hız ,adam geçme konularında Grosickinin çok gerisinde ama şu anki takımda oynardı.Grosicki izlediğin an kalitesini belli ediyor.Beşiktaş Ueafada oynuyor.Stoke,Kiev maçlarında Beşiktaşa karşı Grosicki kadar etkili birini gördün mü? Demekki Avrupa takımında oynamanın önemi yok

Abartmaya gerek yok beyler yabancı satın alıyorsak keita diye bağıralım almisken keitayi alalım

Oynardı oynardı :D. Koskoca dönem biz göremedi o oyununu. Adam Fenerin kanadınıda Beşiktaşın kanadınıda felç etti.Sadece gol vuruşlarına baksanız bile adamın klas olduğunu anlarsınız

Yapma be kardeşim.Orta düzey oyuncu bunlar.Biz beşiktas değiliz sıradan oyunculara 8 m euro verelim.

böyle adamlar ilk 11 icin alınmaz zaten. biz podlskiyi alalım arkasına bu adamı alalım.

Yapma be kardeşim.Orta düzey oyuncu bunlar.Biz beşiktas değiliz sıradan oyunculara 8 m euro verelim.
Neye göre sıradan ki? Büyük takımlardan kovulan adamlara yılda 3 milyon euro ödemekten iyidir.Biz almazsak bu adam zaten yine iyi bir takıma gider. O zaman göznüzde kaliteli oyuncu olmuş olur.Siz oyuncuya bakmıyorsunuz ki.Hangi takımlarda oynamış diye bakıyorsunuz.Sanki büyük takım topçuları özel olarak tarlalarda yetiştiriliyor.Onlarda küçük takımlarda oynayıp gidiyorlar

Neye göre sıradan ki? Büyük takımlardan kovulan adamlara yılda 3 milyon euro ödemekten iyidir.Biz almazsak bu adam zaten yine iyi bir takıma gider. O zaman göznüzde kaliteli oyuncu olmuş olur.Siz oyuncuya bakmıyorsunuz ki.Hangi takımlarda oynamış diye bakıyorsunuz.Sanki büyük takım topçuları özel olarak tarlalarda yetiştiriliyor.Onlarda küçük takımlarda oynayıp gidiyorlar

Kardeşim holosko içinde 5 m euro alıp 20 ye satarız denildi.Şimdi bedava satmak için uğraşılıyor.Alınmasın demiyoruz.Ama pat diye aha groski aldık kanat derdi bitti diyebileceğimiz bir oyuncu gibi gelmedi bana.

Kardeşim holosko içinde 5 m euro alıp 20 ye satarız denildi.Şimdi bedava satmak için uğraşılıyor.Alınmasın demiyoruz.Ama pat diye aha groski aldık kanat derdi bitti diyebileceğimiz bir oyuncu gibi gelmedi bana.
Ben Holoskuyu Manisadayken çok izledim.Grosicki kadar iyi değildi bence.Ayrıca Holosko devamlı oynatılsa Quaresmadanda,Simaodanda,Almeidadan da fazla katkı verir.Onlarda senin şu an yaptığın gibi onları Avrupadan aldık onlar daha iyidir diye düşünüp hata ediyorlar

izlemeyen arkadaşların bundan sonraki haftalar pür dikkat izlemesini rica ediyorum benim şuana kadar izlediğim çoğu maçında çok iyiydi biryer vardı grosickiyle ilgili heralde 2 hafta evvel üstüste 2 penaltı kaçırmıştı biraz düşünmüştüm açıkcası dağlara tepelere vurmuştu

Üst Alt