Grosicki: "Hayalim Galatasaray" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Grosicki: "Hayalim Galatasaray"

Cevap: Grosicki: "Hayalim Galatasaray"

izlemeyen arkadaşların bundan sonraki haftalar pür dikkat izlemesini rica ediyorum benim şuana kadar izlediğim çoğu maçında çok iyiydi biryer vardı grosickiyle ilgili heralde 2 hafta evvel üstüste 2 penaltı kaçırmıştı biraz düşünmüştüm açıkcası dağlara tepelere vurmuştu

:)Mersin İdman Yurdu maçı.:)

Gel gel bir sen eksiksiksin sende gel..

Terim her seferinde Futboldan ve futbolcudan anlamadığını plansız progamsız hareket ettiğini kanıtlamaya devam ediyor.

Satsınlar bize onlara ilk 11 kuralım.

Aykut, Serkan Kurtuluş , Servet , Çağlar , Aydın + Emre Çolak(Yarım sezon kiralık) = Kamil Gros.

Amrabat'ın bu sezon ki Fener macını hatırlıyorumda, rezaletti yahu. Hatta Bjk-Kayseri macına kadar herkez burada sallıyordu Amrabata. Birde Fatih hocanın suan oynatmak istedigi sistemde kanat oyuncularının gol atma kabiliyetinin hatsafhada olması gerekiyor. Grosicki bence daha bi aradıgımız özelliklere uyuyor,

İşte bu yüzden herkes futboldan anlayamıyor zaman zaman.

Lesh bi anadolu takımında 6-7 maç iyi oynayan bir adam hemen gelsin,sanki bedavaya alınıyor..

Eden Hazard 3 senedir gitti gidecek,Lukaku daha yeni büyük bir takıma gidebildi misal.Her futbolcu yarım sezonluk belki bir sezonluk çok iyi performanslar gösterebilir.Scout denen adamlar bundan sonra oyuncuyu takibe başlayıp bakarlar sorarlar ki aga bu adam yetenekli ama performansını kalıcı bir şekilde sezona yayabiliyor mu diye.Geçtiği sezon kadar iyi olmasa bile kaliteli bir işçilik sunduysa scoutlar teknik direktörlere der ki aga bu adam iyi.Yani bu sistemin işleyişi böyle.

Sonra alırsın elinde patlar Tabata'nın BJK'de patladığı gibi.

Gel gel bir sen eksiksiksin sende gel..

Terim her seferinde Futboldan ve futbolcudan anlamadığını plansız progamsız hareket ettiğini kanıtlamaya devam ediyor.

Terim de futboldan ve futbolcudan anlamıyorsa kim anlıyor? Sen mi?

Fotomaç'ın yaptığı bu uydurma haberin Terim'le ilgisi nedir?

Kanat oynayan ve gol atan bir yabancı alınacaksa bu ligden

Ya Holosko yada Kamil alınmalı...

Polonya futbolunun efsane ismi Boniek, "Grosicki G.Saray'a gitmeli. Onun için artık üst düzey bir takımda oynama zamanı geldi" dedi. EkstraKlasa gazetesine yurt dışında oynayan Polonyalı futbolcuları değerlendiren Boniek, "Terim dostum. Grosicki de paranın değil kariyerinin peşinden koşmalı. Bu nedenle tercihi de Galatasaray olmalı" dedi.

fotomaçtan...

Grosicki,Amrabat,Olcan,Ozan İpek ve Gio Dos Santos.

Bunlardan birini alalım iste sol tarafa.

ya arkadaş yedek yabancı sınırı sınırsız değil mi..

alalım gitsin işte.iyi bir yedek olur.

gel de beni alın diyor

ya amrabat ya kamil

bu reyizlerden birini almak lazım

Culio'da kaynamış arada.Adam Galatasaray'da oynadığı maçlarda iyi oynadı,Cluj'da şampiyonlar ligi oynadı,Orduspor'da iyi oynuyor siz neye göre sallıyorsunuz acaba.Yıldız olmadığı için mi.Fatih Terim'de futbolcu seçmeyi bilmiyormuş.Nasıl bir Fatih Terim eleştirme çabasıdır anlamadım şu haberden böyle bir fikre ulaşmak ilginç.

Üst Alt