Grosicki: "Hayalim Galatasaray" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Grosicki: "Hayalim Galatasaray"

86773790802.jpg

Polonyalı yıldız, Sivas'ta yeterince gündemde olamadığından yakındı. Grosicki, “Dedikodu çok, bana resmi teklif yok” dedi ve ekledi: İstanbul’da oynasam performansım yüzde 50 artar...

Sivas'ın F.Bahçe'yi 2-0 yendiği maçta futboluyla büyüleyen Kamil Grosicki, G.Saray'a seve seve gelebileceğini söyledi. Geçen sezon da sarı-kırmızılı takım ile ismi anılmasına rağmen Sivas'a giden 23 yaşındaki Polonyalı oyuncu, "Milli Takım'a gündemde olamadığım için seçilemiyorum. İstanbul'da olsam hem performansım artar hem de göz önünde olurum. Fatih Terim'in çalıştırdığı bir takımda olmak da bana gurur verir" diyerek

şimdiden ara transfer için yeşil ışık yaktı.

TERİM BANA KAPI AÇAR

Polonya'nın Wirtualna Polska gazetesine konuşan Kamil Grosicki, "Milli Takım hocası Francisek Smuda ile konuştum. Beni neden milli takıma almadığını sordum. Bana 'Sivas'ta fazla göz önünde değilsin. Seni izleyemiyorum' cevabı verdi. Zaman zaman G.Saray, Beşiktaş ve F.Bahçe ile ismim anılıyor ama bana teklif gelmedi. Elbette İstanbul'a gitmek isterim. Terim'in bir kutbu var. Onunla çalışmak bana bambaşka kapılar açabilir" diye konuştu.

kaynak:Hayalim G.Saray - Fotomaç

Cevap: Grosicki: "Hayalim Galatasaray"

bir heycanla girdim fakat fotomaçı görünce okumadım bile.devre arasında takımımıza gelmesini en çok istediğim oyunculardan biridir kendisi

Bir cogumuzun gelecek hayallerinde de sen varsın Groc. Servet + Aykuta ikna et Metriste ki Leyla'yı.

Nurettin veya Kamil gelsin çözeriz sol kanadı.

G.G tutamadı kendisini cuma gunü,kendi yarı sahasından depara başladı Kamil Gokhan ile birlikte,Kamil çok kolay gecti:D

Sivas küme düşeceği için alabilme ihtimalimiz olabilir. Bir ikincisi bu futbolcular eskiden 3 büyükler derdi, şimdi direk Galatasaray diyor çünkü şikecilerin düşme ihtimali var.

Adam 2012 polonya kadrosunda olmak istiyor.. malum.. 100 yilda 1 denk gelir.. adamlarin ulkesinde 2012.. ocak ayinda.. kendi israr edebilir kulubune.. Kamilin yerinde olsam.. isi birakiyor derim cantami alir cikarim.. sonra Fatih Terimin kapisina dayanirim.. kim ne der yani? cekip gitse?

Bizde oynamayı can-ı gönülden isteyenlere kapıyı açmak lazım. Hiç olmazsa abuk/subuk kaprisleri olmaz. Terinin son damlasına kadar ıslatırlar formayı.Bizim istediğimiz de bu değil mi?

ambrabattan en büyük farkı ve avantajı TAKIM OYUNU oynayabilmesi gelir ise sevinirim şahsen

Gelse fena bir yedek olmaz (daha iyi birinin transfer edildiğini varsayıyorum)

_

Bu arada ne Culio'ymuş arkadaş. Gören de Ronaldinho'yu kiraladık sanar Ordu'ya :confused:

Culio olsa MİY'i yenerdik laflarını geçiniz bi zahmet. Takım yeterince pozisyona girdi, sadece şanssızdık.

Üst Alt