GS Bonus Kart - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GS Bonus Kart

Cevap: GS Bonus Card

Ya reklam filimleri süper olmuş tekrar tekrar izliyorum kahkahalarım bitmiyor bayıldım:):):):)

Gökan Zan adamımsın ya:):)

Keita ile Nonda da süper olmus:):):):

Stada tek bu kartla girilmesi gayet iyi bir durum. Zira karaborsa tamamen ortadan kalkacak. İndirimler, fırsatlar gerçekten güzel. Ayrıca 17 Şubat 2010 tarihine kadar abone olanlardan 1 yıllık kart ücreti alınmayacakmış sanırım. Yani kart kullanma parası kesilmeyecekmiş. Yanılmıyorsam böyle bir haber daha var ki hakikaten iyi bir durum.

İşe girdiğim an alacağım.:D

Kartı olmayan stada (Aslantepe'ye ) giremeyecek !

Kartın lansman basın toplantısında Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Adnan Polat, Galatasaray Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Yiğit Şardan, Galatasaray Teknik Direktörü Frank Rijkaard, Galatasaraylı futbolcular, Garanti Ödeme Sistemleri Genel Müdürü Mehmet Sezgin ve DenizBank Finansal Hizmetler Grubu Başkanı Hakan Ateş katıldı.

Yiğit Şardan, alışılagelmiş gelirlerin dışında birçok ürün ve hizmet sunduklarını belirterek, "Önümüzdeki dönemde en büyük gelir getirmesini beklediğimiz GS Bonus Card'ı çıkardık. Güçlü ve lider iş ortaklarını seçiyoruz. Bu kartla çıkış amacımız tribün terörünü önlemek değildi ama ona da hizmet edecek. Misafir takımlar için bilet basılacak. Kartı olmayan ise bir tane Galatasaray kredi kartı olan arkadaşını bulacak ve onun kartı ile stada girebilecek. GS Bonus özellikleri bir kredi kartı ön ödemeli olacak. Bir kredi kartı değil bir taraftar kartı, bilet yükleme özelliği var. Kombine kartı, GS Bonus Cardı olmayan Türk Telekom Arena'ya giremeyecek. Her Galatasaraylı bu kartı edinsin. 4 yılın sonunda 1 milyonun üzerinde dağıtmayı düşünüyoruz. Yıllık 35 milyon lira gelir elde ediyor olacağız. Galatasaraylılara ek bir maliyet olmayacak. Bu sene 4 tane önemli ürünü sığdırdık. Projelerden GS Mobile ciddi bir artışa geçti ve bu kredi kartına da büyük ilgi olacağını düşünüyoruz" dedi. Şardan 5110'a mesaj atılarak bu karta bugünden itibaren sahip olunabileceğini söyledi.

Başkan Adnan Polat ise, "Bu projede emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Son on yılda yapılan araştırmalarda Galatasaray taraftarının 25 milyon olduğu gözüküyor. Bu bizim her şeyden önce taraftar kartımız. Beklentimiz taraftarlarımızın ilgisini ve desteğini bekliyoruz. Taraftarlarımızın günlük olarak yaptıkları harcamaları bu karttan yapmalarını bekliyorum. Biz pası atıyoruz gol yapması taraftarın. Bu kez golü taraftaramızın atmasını bekliyoruz. Taraftarlarımız bu karta sahip çıksınlar" ifadelerini kullandı.

Toplantı sonunda Galatasaraylı futbolcular ile çekilen yeni kartın reklam çekimleri sinevizyon eşliğinde izlendi. Daha önce Denizbank'tan kullanılan ve hala ödenmeye çalışan kredi ile ilgili soruya ise Polat cevap vermedi ve konumuzun dışında dedi. Polat, "Galatasaray'da giderleri azaltarak gelirleri artırdık ve krizi fazla yara almadan atlatıyoruz. Yıllık gelirimiz ise 100 Milyon TL civarında. Yeni stadımızdan ise yıllık 60 Milyon TL gelir bekliyoruz" dedi.

Galatasaray Teknik Direktörü Frank Rijkarad ise reklam filminde oynayan oyuncularının kendilerini çok şaşırttığını belirterek, "Nonda'nın nasıl iyi dans ettiğini zaten biliyordum. Leo Franco da iyi dans ediyormuş. Ben futbolcularımın reklam filminde bu kadar iyi oynayacaklarını hiç tahmin etmiyordum. Hepsini tebrik ederim. Yeni projemiz de hayırlı olsun" dedi.

Süper ya koptum. Adnan Polat ekibi sayesinde her alanda öncü ve 1. kulüp olma yolunca inanılmaz yol kat ettik. Herkes alsın hem taraftar kart hem kredi kartı ekstra ücret de yok. Ben netten başvuru yapıcam yarın. Aslantepe de ma izlemenin keyfine varacağız.

:D Birgün birini, 2. gün diğerini kullanırsın.. :D :p

Bir tane de şu anda var kredi kartı:D

korkma çıkmaz.onlar işini bilirler:) ayrıca bende vakıfbank ın GS kredi kartını kullanıyorum 1 yıldır.sadece garanti de yok yani kartımız

Vakıfbank'ın kartı bir avantaj sunmuyor bildiğim kadarıyla. Bu kartın bir çok avantajı var bu kartı almak farz oldu bence:D

Arayacaklarmış beni,bu normal arama mı ? :D

Numaranı verdinmi; 0900900.. :D:D:D

Üst Alt