GS Bonus ve Bilet Önceliği Rezaleti


Babamın Gs Bonus Platin Kartı var, dün beni aradı okuldayken, bilet önceliği bugün mü diye sordu evet 2 tane bilet hakkın var dedim, bilet satın almaya çalışmış ama alamamış...Şimdi Adnan Bey'e soruyorum bu mu kurduğunuz sistem, futbol dışı iyi işler yaptık diyorsunuz, bana ne işlemeyen sistemden, o biletler kimin cebine gidiyor, kimlere öncelik veriliyor acaba?Bana ne Gs Bonustan fenerbahçe maçında bilet önceliği alamıyorsam, insanlarla dalga mı geçiyorsunuz?
 
Cevap: Gs Bonus ve Bilet Önceliği RezaletiYaptiklari insanlara zorluk cikarmaktan baska ise yaramayan abuk subuk anlasmalari ve uygulamalari ballandira ballandira anlatirlar ancakYONETIM=PIS=LESH
 
Cevap: Gs Bonus ve Bilet Önceliği Rezaletiabicim polat'a degil o gs bonus elemanlarindan hesap sorman lazim...her seyi de polattan bilmeyin yahu...adam kulüp baskani gs bonus idarecisi degil ya :)hizmet hatti yokmu ?? arayip oaraya bir sorsan neden olmuyor diye...)) ;)
 
Cevap: Gs Bonus ve Bilet Önceliği RezaletiArkadasim sen bizimle gunduz gozuyle Adnan Senses mi geciyorsun yha, adamcagizin bonus karti varmis bilet onceligi olan gunde bilet alamamis.Bonusa niye sorsun ki? Biletleri bonus mu satiyor?HAYIRAdnan Polatanses satiyor
 
Cevap: Gs Bonus ve Bilet Önceliği RezaletiBen abime GSBonus'umu verdim, o kendine bir Güney tribün bileti aldı. Biraz sıkıntı çekmiş ilk 30-40 dakika ama kartı platin olarak girmediği için yaşamış bu sorunu. Baban kaçta sordu sana Berk? Çünkü derbi biletleri olduğu için öğlen saatleri gibi 2 civarı vs. bitmiş olabilir biletler.
 
Cevap: Gs Bonus ve Bilet Önceliği RezaletiBen abime GSBonus'umu verdim, o kendine bir Güney tribün bileti aldı. Biraz sıkıntı çekmiş ilk 30-40 dakika ama kartı platin olarak girmediği için yaşamış bu sorunu. Baban kaçta sordu sana Berk? Çünkü derbi biletleri olduğu için öğlen saatleri gibi 2 civarı vs. bitmiş olabilir biletler.nası bitebilir abicim, bugün satmıyorlar mı hiç bilet? önceliği olan alamamış adama bilet yoksa bugün nasıl satılıyor?
 
Cevap: Gs Bonus ve Bilet Önceliği Rezaletiabicim polat'a degil o gs bonus elemanlarindan hesap sorman lazim...her seyi de polattan bilmeyin yahu...adam kulüp baskani gs bonus idarecisi degil ya :)hizmet hatti yokmu ?? arayip oaraya bir sorsan neden olmuyor diye...)) ;)ara bakalım sen telefonlara çıkan var mı o hatta acaba ;)
 
Cevap: Gs Bonus ve Bilet Önceliği Rezaletinası bitebilir abicim, bugün satmıyorlar mı hiç bilet? önceliği olan alamamış adama bilet yoksa bugün nasıl satılıyor?Öncelikli biletlerde kısıtlı satış var benim bildiğim kadarıyla. Bütün biletlerin bitmiş olduğunu sanmıyorum ama sonuçta bugün 200 liralık biletler hala satılıyor, GSBonus'lulara da 200 liralık biletler şu anda bile müsait durumda olmalılar.Bütün biletler mi bitmiş dediler babana Berk?
 
Cevap: Gs Bonus ve Bilet Önceliği RezaletiÖncelikli biletlerde kısıtlı satış var benim bildiğim kadarıyla. Bütün biletlerin bitmiş olduğunu sanmıyorum ama sonuçta bugün 200 liralık biletler hala satılıyor, GSBonus'lulara da 200 liralık biletler şu anda bile müsait durumda olmalılar.Bütün biletler mi bitmiş dediler babana Berk?abi kısıtlı bilet mi olur, öyle saçma şey mi olur, adam sözleşmede diyor ki senin gsbonuslu olmadan taraftarlardan önce bilet alma hakkın var, 2 tane, istiyosan genel satışlar başlayınca 51.998 tane bilet satılsın ben gidersem dün oraya benim almam gerekiyor, bilet bitmişse neden bugün satılıyor, veya neden bize yalan söylüyorlar önceliği olanlar bilet alabilecek diye, kısıtlı diye birşey olamaz..evet maalesef demişler..
 
Cevap: Gs Bonus ve Bilet Önceliği Rezaletiabi kısıtlı bilet mi olur, öyle saçma şey mi olur, adam sözleşmede diyor ki senin gsbonuslu olmadan taraftarlardan önce bilet alma hakkın var, 2 tane, istiyosan genel satışlar başlayınca 51.998 tane bilet satılsın ben gidersem dün oraya benim almam gerekiyor, bilet bitmişse neden bugün satılıyor, veya neden bize yalan söylüyorlar önceliği olanlar bilet alabilecek diye, kısıtlı diye birşey olamaz..evet maalesef demişler..Çok garip.
 
Cevap: Gs Bonus ve Bilet Önceliği Rezaletiarkadaşlar dün gsbonuslular 60 lık ve 100 lük biletleri bitirdilerpegasus tribünü fazla çıkmadı gsstore dan alışverişle dağıtılacak onlarda
 
Cevap: Gs Bonus ve Bilet Önceliği RezaletiKalan en ucuz bilet 200 TL.

Dün bitti..Ucuz olanlar..Zaten Ucuz olan yerlerde çoğunun kombinesi var.
 
Cevap: Gs Bonus ve Bilet Önceliği RezaletiŞu maçta neyin karaborsası ya. Herkesin beklediği maça biletin var ve satıyosun muhabbete bak.
 
Cevap: Gs Bonus ve Bilet Önceliği RezaletiSaat 04.30'da uyudum. Bilet almak için 10.00'da uyandım. Pegasus tribünü biletleri, neredeyse satışa çıkmadan bitmişti...! Bakın, 10.00'da satışa çıkan bilet diyorum! Zaten ordan almayacaktım ama böyle bir durumun ortaya çıkması beni pek şaşırtmadı. Biraz önce de, facebook üzerinden karaborsa biletlerin ne şekilde satıldığını öğrendim, duydum. Karaborsa'dan bilet alabilirim fakat; buna vicdanım elvermez. Öyle bir şey olacağına maçı izlememeyi tercih ederim. Bu rantın maşası olamam, kendime yakıştıramam.
 
Cevap: Gs Bonus ve Bilet Önceliği RezaletiBiletix'in genelde şöyle sipastik bi durumu var : Gişelerden 10.00'da satışa çıkıyor fakar internetten 09.00'da. Acaba o sebepten olabilir mi?
 
Cevap: GS Bonus ve Bilet Önceliği RezaletiNontvspordada kalearkası biletlerin satışa çıkmadan bittiği söylendi ,uA da karaborsadan son voleyi vuracak demekki.
 
Üst Alt