GS Bonus ve Bilet Önceliği Rezaleti | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GS Bonus ve Bilet Önceliği Rezaleti

Babamın Gs Bonus Platin Kartı var, dün beni aradı okuldayken, bilet önceliği bugün mü diye sordu evet 2 tane bilet hakkın var dedim, bilet satın almaya çalışmış ama alamamış...

Şimdi Adnan Bey'e soruyorum bu mu kurduğunuz sistem, futbol dışı iyi işler yaptık diyorsunuz, bana ne işlemeyen sistemden, o biletler kimin cebine gidiyor, kimlere öncelik veriliyor acaba?

Bana ne Gs Bonustan fenerbahçe maçında bilet önceliği alamıyorsam, insanlarla dalga mı geçiyorsunuz?

Cevap: Gs Bonus ve Bilet Önceliği Rezaleti

Yaptiklari insanlara zorluk cikarmaktan baska ise yaramayan abuk subuk anlasmalari ve uygulamalari ballandira ballandira anlatirlar ancak

YONETIM=PIS=LESH

abicim polat'a degil o gs bonus elemanlarindan hesap sorman lazim...her seyi de polattan bilmeyin yahu...adam kulüp baskani gs bonus idarecisi degil ya :)

hizmet hatti yokmu ?? arayip oaraya bir sorsan neden olmuyor diye...)) ;)

Arkadasim sen bizimle gunduz gozuyle Adnan Senses mi geciyorsun yha, adamcagizin bonus karti varmis bilet onceligi olan gunde bilet alamamis.

Bonusa niye sorsun ki? Biletleri bonus mu satiyor?

HAYIR

Adnan Polatanses satiyor

Ben abime GSBonus'umu verdim, o kendine bir Güney tribün bileti aldı. Biraz sıkıntı çekmiş ilk 30-40 dakika ama kartı platin olarak girmediği için yaşamış bu sorunu. Baban kaçta sordu sana Berk? Çünkü derbi biletleri olduğu için öğlen saatleri gibi 2 civarı vs. bitmiş olabilir biletler.

Ben abime GSBonus'umu verdim, o kendine bir Güney tribün bileti aldı. Biraz sıkıntı çekmiş ilk 30-40 dakika ama kartı platin olarak girmediği için yaşamış bu sorunu. Baban kaçta sordu sana Berk? Çünkü derbi biletleri olduğu için öğlen saatleri gibi 2 civarı vs. bitmiş olabilir biletler.

nası bitebilir abicim, bugün satmıyorlar mı hiç bilet? önceliği olan alamamış adama bilet yoksa bugün nasıl satılıyor?

abicim polat'a degil o gs bonus elemanlarindan hesap sorman lazim...her seyi de polattan bilmeyin yahu...adam kulüp baskani gs bonus idarecisi degil ya :)

hizmet hatti yokmu ?? arayip oaraya bir sorsan neden olmuyor diye...)) ;)

ara bakalım sen telefonlara çıkan var mı o hatta acaba ;)

nası bitebilir abicim, bugün satmıyorlar mı hiç bilet? önceliği olan alamamış adama bilet yoksa bugün nasıl satılıyor?

Öncelikli biletlerde kısıtlı satış var benim bildiğim kadarıyla. Bütün biletlerin bitmiş olduğunu sanmıyorum ama sonuçta bugün 200 liralık biletler hala satılıyor, GSBonus'lulara da 200 liralık biletler şu anda bile müsait durumda olmalılar.

Bütün biletler mi bitmiş dediler babana Berk?

Öncelikli biletlerde kısıtlı satış var benim bildiğim kadarıyla. Bütün biletlerin bitmiş olduğunu sanmıyorum ama sonuçta bugün 200 liralık biletler hala satılıyor, GSBonus'lulara da 200 liralık biletler şu anda bile müsait durumda olmalılar.

Bütün biletler mi bitmiş dediler babana Berk?

abi kısıtlı bilet mi olur, öyle saçma şey mi olur, adam sözleşmede diyor ki senin gsbonuslu olmadan taraftarlardan önce bilet alma hakkın var, 2 tane, istiyosan genel satışlar başlayınca 51.998 tane bilet satılsın ben gidersem dün oraya benim almam gerekiyor, bilet bitmişse neden bugün satılıyor, veya neden bize yalan söylüyorlar önceliği olanlar bilet alabilecek diye, kısıtlı diye birşey olamaz..

evet maalesef demişler..

abi kısıtlı bilet mi olur, öyle saçma şey mi olur, adam sözleşmede diyor ki senin gsbonuslu olmadan taraftarlardan önce bilet alma hakkın var, 2 tane, istiyosan genel satışlar başlayınca 51.998 tane bilet satılsın ben gidersem dün oraya benim almam gerekiyor, bilet bitmişse neden bugün satılıyor, veya neden bize yalan söylüyorlar önceliği olanlar bilet alabilecek diye, kısıtlı diye birşey olamaz..

evet maalesef demişler..

Çok garip.

arkadaşlar dün gsbonuslular 60 lık ve 100 lük biletleri bitirdiler

pegasus tribünü fazla çıkmadı gsstore dan alışverişle dağıtılacak onlarda

Kalan en ucuz bilet 200 TL.

Dün bitti..Ucuz olanlar..

Zaten Ucuz olan yerlerde çoğunun kombinesi var.

Şu maçta neyin karaborsası ya. Herkesin beklediği maça biletin var ve satıyosun muhabbete bak.

Saat 04.30'da uyudum. Bilet almak için 10.00'da uyandım. Pegasus tribünü biletleri, neredeyse satışa çıkmadan bitmişti...! Bakın, 10.00'da satışa çıkan bilet diyorum! Zaten ordan almayacaktım ama böyle bir durumun ortaya çıkması beni pek şaşırtmadı. Biraz önce de, facebook üzerinden karaborsa biletlerin ne şekilde satıldığını öğrendim, duydum. Karaborsa'dan bilet alabilirim fakat; buna vicdanım elvermez. Öyle bir şey olacağına maçı izlememeyi tercih ederim. Bu rantın maşası olamam, kendime yakıştıramam.

Biletix'in genelde şöyle sipastik bi durumu var : Gişelerden 10.00'da satışa çıkıyor fakar internetten 09.00'da. Acaba o sebepten olabilir mi?

Cevap: GS Bonus ve Bilet Önceliği Rezaleti

Nontvspordada kalearkası biletlerin satışa çıkmadan bittiği söylendi ,uA da karaborsadan son voleyi vuracak demekki.

Üst Alt