GS Bonus'u olmayanların bilet sorunu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GS Bonus'u olmayanların bilet sorunu

Cevap: Madrid maçı bilet rezilliği

arkadaşlar atletico maçına bonus card la 5 bilet alabilir miyim?lütfen yardımcı olunuz

Cevap: Madrid maçı bilet rezilliği

Neden rezillik olsun. Yönetim kartı olmayana bilet satmıyoruz demiyor ki, sadece kart'ı olan taraftarlara öncelik getiriyor. Kart'ı olmayan taraftarlara da çarşamba günü satış yapılacak. Kart kullanıp'ta kulübün getiri sağlayan insanların bu kadar hakkı olsun.

Cevap: GS Bonus'u olmayanların bilet sorunu

Galatasaray ve Atletico Madrid arasında 25 Şubat Perşembe günü saat 20:00'da oynanacak olan UEFA Avrupa Ligi 2. tur rövanş karşılaşmasının biletleri, 22 ve 23 Şubat günleri saat 10:00'dan itibaren sadece GSBonus kart sahiplerine daha sonra ise tüm taraftarlarımıza Biletix gişelerinden satışa sunulacaktır.

Resmi sitede rakam belirtilmemiş.:confused:

Ankarada Bonus Kartı Olan var mı ?

ankarada oturupta atletiko macına gitmicek arkadaslara parasını verip bonus kartıyla bilet almam kosuluyla yardım edicek arkadas varmı?

biletler karaborsaya düşmesi için yasal bir yol bu gs bonus hem yönetim kazacak hem karaborsacılar

Biletler tükendi yazıyor.Şimdi Gsbonus için falan mı tükendi yoksa geneldemi.Yani biz çarşamba günki satışta bilet bulamayacakmıyız?.

Çarşambaya ayrıldığını zannetmiyorum, bütün biletler tükenmiştir.

Ama burda ciddi bir haksızlık doğuyor.Ozaman hiç genel satış diyerek insanları bekletmesinler.Ben o kadar planı boşa yapmış oluyorum.Umarım bilet alabiliriz çarşamba günü en azından biraz ayrım yapılmıştır..

Yani eğer böyle bi şey varsa yani çarşamba günü için bilet ayrılmamışsa bu büyük bi haksızlık. Sonuçta biz plan yapıyoruz yönetim bilet ayırmalı.

Yani eğer böyle bi şey varsa yani çarşamba günü için bilet ayrılmamışsa bu büyük bi haksızlık. Sonuçta biz plan yapıyoruz yönetim bilet ayırmalı.

Katılıyorum dostum bunu demek istiyorum bende.Ben Ankara'dan gideceğim ve bütün planımı düzenledim.Umarım bilet olur çarsamba gunu en azından satışa sunulur bi şansımız olur.Yoksa ciddi hayal kırıklığına uğruyacağım(ız).

Üst Alt