GS Bonus'u olmayanların bilet sorunu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GS Bonus'u olmayanların bilet sorunu

Cevap: GS Bonus'u olmayanların bilet sorunu

Katılıyorum dostum bunu demek istiyorum bende.Ben Ankara'dan gideceğim ve bütün planımı düzenledim.Umarım bilet olur çarsamba gunu en azından satışa sunulur bi şansımız olur.Yoksa ciddi hayal kırıklığına uğruyacağım(ız).

Kesinlikle kardeşim. Yani gece satılacağı yerin kapısının önünde yatmayı bile göze aldım ki satışa sunulucaksa yatıcam.Biz de sonuçta İstanbul'da yaşamıyoruz ve her maça gitme gibi bi olanağımız yok ayrıca Gsbonus için de olanağımız yok ayda yılda kendimizi ayarlayıp bi maça gidelim diyoruz ve böyle bi olayla karşılaşıyoruz.Umarım bilet ayrılmıştır da bizde gidebiliriz.

Erken kalkan bi adam değilim.Bilet için uyumayacağım gidip alacağım.Uzun zamandır uğraşıyorum gitmek için ciddi diyorum inşallah bizede şans tanınır bilet konusunda.

Çok güzel ya harbi bravo ya.Çıldırmamak elde değil.Bize bilet hakkı bile tanınmıyomuş satın alabilmek için hepsi tükenmiş.Çok güzel,1 aydır yaptığımız plan falan hepsi çöpe çok güzel çok teşekkür ederiz.

Gs Bonus Kartı olanlar 2 adet bilet alabilmekte.

Bu nasıl karaborsayı yasallaştırmaktır?

24 Şubat sabahıda genel satış için ayrılan biletler satışa çıkacak.

Yarın sabahtan telefonla biletixi ara ve al biletini...

bu olay gercekmi? bonus karti olmayanlar bilet alamiyacakmi yani? dogru ise eger bize yakismaz boyle dunya kulubu olunmaz. bonus karti olanlara bilet alimlarinda bazi kolayliklar olabilir ama olmayanlarin alamamalari biraz sacmalik olur. reklam amacli bir politika ise belli bir sureligine olabilir.

bu olay gercekmi? bonus karti olmayanlar bilet alamiyacakmi yani? dogru ise eger bize yakismaz boyle dunya kulubu olunmaz. bonus karti olanlara bilet alimlarinda bazi kolayliklar olabilir ama olmayanlarin alamamalari biraz sacmalik olur. reklam amacli bir politika ise belli bir sureligine olabilir.

gerçek ben otobus biletimi almıştım artık karaborsaya bakıcas

100'e bulunur beyler. 130 felan çok abartı olur, geçen sene Hamburg maçı 4. tur olmasına rağmen 90'a bulmuştum. Bu daha 3. tur. Biraz pazarlık yapıcaksınız, gıcır gıcır 100 kağıdı çıkardımı verirler.

Umarım ters köşe olmam. :)

Üst Alt