GS Bonus'u olmayanların bilet sorunu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GS Bonus'u olmayanların bilet sorunu

Arkadaşlar bir tabir vardı bişey bulundu mertlik bozuldu derler ya hani gs bonus çıktı taraftarlık bozuldu.Hele bu madrid macında pazartesi satışa çıkacak biletleri önce gsbonus olanlar alıcak eger bize kalırsa carsamba biletix sitesinden alıcas.Peki yönetim düşünmüyormu bu öğrenciler kredi kartı alamayanlar ne yapıcak diye bu saçmalıktır.

Cevap: Madrid maçı bilet rezilliği

bizde çarşamba sabahı otobuse binip gelicez varmı bole bi sans :D biletix sitesi insallah tıkanmaz

Artık taraftar kartları, kredi kartları gibi projelerde her zaman öncelik oluyor, her takımda var bu. Karaborsanın az da olsa bu şekilde önüne geçilebilir. Merak ediyorum, çok fazla kart sahibi varmı ve bilet sayısı konusunda ne düşünüyorsunuz? Pazartesi akşam almak için Yeni Açık Üst kalır mı sizce?

Arkadaşlar bir tabir vardı bişey bulundu mertlik bozuldu derler ya hani gs bonus çıktı taraftarlık bozuldu.Hele bu madrid macında pazartesi satışa çıkacak biletleri önce gsbonus olanlar alıcak eger bize kalırsa carsamba biletix sitesinden alıcas.Peki yönetim düşünmüyormu bu öğrenciler kredi kartı alamayanlar ne yapıcak diye bu saçmalıktır.

Pedere bir rica. Peder alacak temizinden kartı, sonrası malum. Bence olumlu bir uygulama. En azından o gidip izleyeceğin yıldızların masraflarını karşılarsın. Ayrıca bu öncelik işi yine iyi, seneye Aslantepe'de bu kart yoksa elinde bilet alamayacaksın dahi.

Pedere bir rica. Peder alacak temizinden kartı, sonrası malum. Bence olumlu bir uygulama. En azından o gidip izleyeceğin yıldızların masraflarını karşılarsın. Ayrıca bu öncelik işi yine iyi, seneye Aslantepe'de bu kart yoksa elinde bilet alamayacaksın dahi.

O uygulamaya hemen geçilmeyecek. Bonus çıkalı 1 sene olmadı acele etmeyelim. 2-3 seneyi bulur o uygulamanın oturması ya da kesinleşmesi. Bende alamıyorum şuan babamın üstünde almak istemiyorum. Bunları biliyor yönetim o sebeble çarşamba gibi bir uygulama getirilmiş. Ayrıca bahsi geçen durum söz konusu olursa Aslan Tepe asla dolmaz.

O uygulamaya hemen geçilmeyecek. Bonus çıkalı 1 sene olmadı acele etmeyelim. 2-3 seneyi bulur o uygulamanın oturması ya da kesinleşmesi. Bende alamıyorum şuan babamın üstünde almak istemiyorum. Bunları biliyor yönetim o sebeble çarşamba gibi bir uygulama getirilmiş. Ayrıca bahsi geçen durum söz konusu olursa Aslan Tepe asla dolmaz.

Nasıl çarşamba Pazartesi satılacak değil mi ?

Nasıl çarşamba Pazartesi satılacak değil mi ?

Galatasaray ve Atletico Madrid arasında 25 Şubat Perşembe günü saat 20:00'da oynanacak olan UEFA Avrupa Ligi 2. tur rövanş karşılaşmasının biletleri, 22 ve 23 Şubat günleri saat 10:00'dan itibaren sadece GSBonus kart sahiplerine daha sonra ise tüm taraftarlarımıza Biletix gişelerinden satışa sunulacaktır.

Açıklama bu...

stadı nasıl doldurmayı düşünüyorlar acaba ?

Ne alakası var yahu? Stad sanki o olmasa dolacak. Uygulamaya geçme falan hikaye. Açıklanmış birşey bu kulüp tarafından. GSBonus'u olmayanlar bilet alamayacak. Ama Aslantepe için geçerli bu. O stad öyle bir dolar ki GSBonus sahipleri 3-4 katına çıkar. Millet kalkıp Bonus kart alıyorlar, onu GSBonus'a çevirsinler. Çok mu zor? Ayrıca o statta maç izlemenin hevesiyle GSBonus patlama yapar. Açıkçası ben bu haberi duyduğum gün alma fikrini kafama koydum. Alacağım da. Oturması gereken uygulama nedir anlamadım Emrah. Ortada bir uygulama yok çünkü.:) Şu an için nasıl ki GSBonus'a öncelik tanıyorlarsa o dönemde önceliği ileri taşıyıp GSBonus'suz bilet vermeyecekler, bu kadar basit.

Taraftarı Bonus Kart almaya teşvik ediyor işte yönetim.Sütelik bilet sorunu olmaz bence çünkü ne kadar kart alabilen vardır ki yani?

Taraftarı Bonus Kart almaya teşvik ediyor işte yönetim.Sütelik bilet sorunu olmaz bence çünkü ne kadar kart alabilen vardır ki yani?

Deniz, bugün kredi kartı olmayan kaç insan var zaten? Milletin eli Bonus kart kaynıyor. Onu GSBonus'a çevirmek ellerine yapışmaz. Ayrıca illa kredi kartı alıp da onu kullanma zorunlulukları yok. Her maça bilet verebilecek adam zaten kredi kartını da kullanıyordur.

Aslantepe'de aynı şekilde öncelik olur ve daha sonra herkese açılır kombine/bilet alımları.GS Bonus kartı tribüne gelen herkes al(a)maz.Tribünlerin boş kalmasını da kulüp istemeyeceğine göre öncelik hakkı olur sadece.Şu an kaç bin tribüncü ve GS Bonus sahibi vardır ki? Çok fazla olduğunu sanmıyorum...

Aslantepe'de aynı şekilde öncelik olur ve daha sonra herkese açılır kombine/bilet alımları.GS Bonus kartı tribüne gelen herkes al(a)maz.Tribünlerin boş kalmasını da kulüp istemeyeceğine göre öncelik hakkı olur sadece.Şu an kaç bin tribüncü ve GS Bonus sahibi vardır ki? Çok fazla olduğunu sanmıyorum...

Şu an ama... Amaç onu arttırmak.

Üst Alt