GS Store Bursa... | KAPANDI !


Arkadaşlar beklenen haber Bursa'dan.Aldığım haberler doğrultusunda 2-3 hafta içinde Bursa Carrefoursa'ya GS Store açılacakmış.İlgili arkadaşlara duyurulur :m26:
 
Cevap: Ve şimdi GS Store Bursa'da...Yok ben değilim. O defteri krizden sonra kapamıştım.Sevineyim mi üzüleyim mi ben de bilmiyorum.Edit: Düşündüm düşündüm sevinmeye karar verdim:). Açan olmasaydı Temmuz 09 'da açmayı yine değerlendirecektim ama Carrefour 'un istediği koşullar çok ağırdı ve belki de altından kalkamazdım. Başkası da olsa GS Store Bursa 'nın açılmasından kulübümüz yararlı çıkacaktır.
 
Cevap: Ve şimdi GS Store Bursa'da...Kıbrıs buluşmasında bu konuyu Bursa İl Genel Koordinatör Yardımcısı sevgili Ertuğrul Yılmaz ile değerlendirmiştik. Kulübün ve Carrefoursa'nın istediği koşullar falan çok ağırdı bence de. Abdullah abi adına bende çok üzülmüştüm. Keşke o açabilseydi elbette. GSCimbom isminin dahi bu sayede marka olabileceğinden şüphemiz olmazdı. Hatta store açılışımıza bir futbolcumuzu veya kulüp yöneticimizi bile davet edebilirdik.Ama Bursa'lılar adına sevindim. Hayırlı olsun.
 
Cevap: Ve şimdi GS Store Bursa'da...Keşke şu açılan store Abdullah Abi'nin olabilseydi,ama sağlık olsun.Yine de açılmasına sevindim.Türkiye'nin en önemli şehirlerinden birinde GSStore yoktu,rahatsız ediciydi gerçekten.
 
Cevap: Ve şimdi GS Store Bursa'da...Store açılmadı ama, araştırmacı kişiliğimizle store 'a ait ilk resmi forumumuza koyayım. ;)Yer Bursa Carrefour, Starbucks 'ın karşısı. GS Store afişleri konmuş, hazırlıklar sürüyor. Sanırım 1-2 haftaya açılmış olur. 
Cevap: Ve şimdi GS Store Bursa'da...aldığımız bilgiye göre önümüzdeki hafta içi açılıyormuş arkadaşlarr ...
 
Cevap: Ve şimdi GS Store Bursa'da...Mağaza sahibi ile tanışıp buraya ilgili bilgileri aktaracağım arkadaşlar. Kendisiyle fazla miktarda paylaşacağımız konu olduğunu sanıyorum.Bu arada belirtmişmiydim bilmiyorum, burası benim Galatasaray kulübüne başvuru dosyamda önerdiğim yerin ta kendisi.Belki bu iş için tasarladığım logo da işe yarar. :) 
Cevap: Ve şimdi GS Store Bursa'da...Mağaza sahibi ile tanışıp buraya ilgili bilgileri aktaracağım arkadaşlar. Kendisiyle fazla miktarda paylaşacağımız konu olduğunu sanıyorum.Bu arada belirtmişmiydim bilmiyorum, burası benim Galatasaray kulübüne başvuru dosyamda önerdiğim yerin ta kendisi.Belki bu iş için tasarladığım logo da işe yarar. :)


Abi herhalde satın alan insanla aynı yeri önermedin ve sen değil başkası store açıyor işin içinde başka iş mi var
 
Cevap: Ve şimdi GS Store Bursa'da...Abi herhalde satın alan insanla aynı yeri önermedin ve sen değil başkası store açıyor işin içinde başka iş mi varÖncelikle satınalma durumu yok. Herkes sadece kiralayabiliyor...Ama o dükkanı kulübe öneren benim. Hatta başlangıçta küçük diye çekimser baktılar ama yeri Carrefour ve müsait tek mağaza orası olduğu için benimsediler. Daha sonra Carrefour mağaza yönetimini yapan Cefic A.Ş. ile diyalogları kendileri yürütüp son fiyat durumunu koşullarla birlikte bana önerdiler.İşte tam orası beni aştı. Yoksa o dükkana giden, inceleyen araştıran, beğenen benim.Bu yüzden Store işleticisi ile görüşecek çok konum var. Açılmasını sabırsızlıkla bekliyorum.
 
Cevap: Ve şimdi GS Store Bursa'da...Arkadaşlar bu hafta Bursa GS Store' umuza kavuşuyoruz :)Store açılması ne güzel oldu, içimizdeki sessiz Bursa 'lı Galatasaray 'lıları da ortaya çıkarttı. :)Fatma Hn bu vesile ile foruma hoşgeldiniz.Artık Bursa GS Store 'un zarar etmemesi için biz Bursa 'lılara büyük görev düşüyor... Store 'umuza sahip çıkalım...Görüştükten sonra Store sahibinin görüşlerini buradan aktaracağım. Bizden bir talebi olursa da seve seve yerine getiririz.
 
Üst Alt